Bohem. Pr. – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Sokolov – Znojmo 0:0 (kon.) | Pardubice – Vlašim 2:1 (kon.)
Most – Čáslav 2:1 (kon.) | HFK Olomouc – Žižkov 0:0 (kon.) | Zlín – Táborsko 3:2 (kon.)
FC Zlín
3:2 (0:1)
FC SILON Táborsko
Sobota 30.03.2013, 17:00 • Letná • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Druhý poločas odstartovala úspěšně proměněná penalta Železníka. O tři minuty později napřáhl Motal a domácí vedli. Aby toho nebylo málo, tak za dalších osm minut se prosadil Kočí ze standartní situace. Utkání rozhodla branka Malcharka z třiaosmdesáté minuty. Ševci tak získali tři body a po velkém boji porazili Táborsko 3:2. (18:54:00)

90
    Malcharek držel míč, ale nakonec jej zahrál do autu.

90
    Poznar statečně vybojoval rohový kop.

90
    Mach to zkoušel z otočky, ale pálil vysoko nad.

90
    Z rohového kopu hosté nezahrozili a Kořínek odkopává.

Nastavují se čtyři minuty.

90
    Pavel Elšík nahrazuje Tomáše Polácha na závěrečné minuty.

89
    Malcharek mohl přihrát osamocenému Matějovovi, ale místo toho trefil jen obránce a ztratil poté míč. Hosté zahrají znovu roh.

88
    Domácí se ubránili a ještě Ruskovský vybojoval aut.

88
    Hosté zahrají roh.

87
    Malcharek se protlačil mezi dvěma obránci a skoro napodobil předchozí brankovou situaci, když dostal míč do sítě. Fryšták zasáhl se štěstím.