Bohem. Pr. – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Sokolov – Znojmo 0:0 (kon.) | Pardubice – Vlašim 2:1 (kon.)
Most – Čáslav 2:1 (kon.) | HFK Olomouc – Žižkov 0:0 (kon.) | Zlín – Táborsko 3:2 (kon.)
1. HFK Olomouc
0:0 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 30.03.2013, 15:00 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Konec zápasu. (16:54:47)

94
    Lukáš Hromek mohl dokonat neuvěřitný osud zápasu! Po hlavičce Chmela se k němu odrazil míč, ovšem on napálil pouze hráče před sebou.

94
    Naopak domácí mají v poslední minutě šanci zahrávat standartní situaci na polovině soupeře.

92
    Žižkov se zatím nemůže dostat na polovinu soupeře, Holice se zatím v devíti dobře brání.

90
    V druhém poločase byly nastaveny čtyři minuty.

88
    Domácí musejí reagovat. Trenér Machala stahuje ze hřiště Matěje Biolka, toho nahrazuje David Čep.

87
    Bodeček za svůj zákrok dostává žlutou kartu.

87
    Murin dostává za protesty druhou žlutou a Holice jde do devíti!

85
    Murin byl na své polovině faulován a dožaduje se karty pro soupeře, protože se v jeho tváři objevuje i krev. Hosté se dostali do šance, proto se Holičtí hodně zlobí.

84
    Matěj Biolek dostal přihrávku od Kobylíka, obhodil si jednoho hráče, pak se ale dostal do nepříznivé situace. I z ní ale dokázal vybojovat rohový kop.

83
    Čtvrtníček je ale na hřišti, Žižkov však má nadále přesilu jednoho muže. Zatím se ale do výraznějších šancí nedostává.

82
    Ve vápnu hostujícího celku zůstává ležet Ondřej Čtvrtníček, který musel být ošetřen. Domácí nyní chvíli budou hrát v devíti!

80
    Velká nepříjemnost pro domácí. Šimko vidí druhou žlutou kartu, což neznamená nic jiného než červenou kartu!

80
    Do konce utkání zbývá s nastavením nějakých třinác minut, na úvodní branku však čekáme.

79
    Nyní zahrozila domácí Holice, po levé straně si potáhl míč Bednář, který přes celou šíři hřiště našel Kobylíka, ten však z voleje brankáře Boháče vůbec neohrozil.

77
    Málem se tak stalo! Kotyzův centr na zadní tyčku se odrazil na nohu kapitána Viktoriánů Kaloda, ten ale ve skluzu stoprocentní šanci neproměnil.

76
    Murin v blízkosti vápna zbytečně fauloval Kotyzu, hosté mají dobrou příležitost ke skórovaní. Uvidíme konečně první branku zápas?

74
    Druhý poločas zatím postrádá atraktivitu, kterou nabízela první pětačtyřicetiminutovka