1. NH Brno – Dobruška 11:8 (kon.) | 1. NH Brno – Stará Ves n/O. 22:15 (kon.) | Svinov – 1. NH Brno 11:12 (kon.)
1. NH Brno
22:15 (11:5)
Stará Ves nad Ondřejnicí
Sobota 16.03.2013, 11:45 • Sportovní hala Bílovec • Národní házená - Český pohár muži

Tabulka po čtyřech zápasech:

1. Brno - dva zápasy (4 body)
    2. Stará Ves nad Ondřejnicí - dva zápasy (2 body)
    3. Svinov - dva zápasy (2 body)
    4. Dobruška - dva zápasy (0 bodů). (12:47:44)

Doposud odehrané zápasy:

Stará Ves nad Ondřejnicí - Svinov 16:12 (11:7)

1. NH BRNO - Dobruška 11:8 (4:6)

Svinov - Dobruška 19:13 (11:7)

1. NH BRNO - Stará Ves nad Ondřejnicí: 22:15 (11:5)

Je za námi v pořadí čtvrtý zápas na tomto turnaji. Brno ani ve druhém případě nezaváhalo a bere dva body. Tentokrát zápas kontrolovalo naprosto s přehledem a již v prvním poločase bylo téměř rozhodnuto. Má tak výrazně nakročeno k postupu, to Stará Ves musí ještě bojovat a porazit Dobrušku. Ani to však nemusí stačit.

60
    Konec zápasu. (22:15)

50
    Současně s hvizdem upravuje skóre Zbyněk Čech. (22:15) (22:15)

50
    Na opačném konci trestá neproměněnou šanci Šimeček a poté se prosadil Čech. (22:14) (22:13)

50
    Jenže Zbyněk Čech si na Mühlhandla nepřišel. Ten zůstal stát, nehnul brvou a šestku zlikvidoval. (21:13) (21:13)

49
    Už běží poslední minuta zápasu a ještě budeme sledovat pokutový hod Staré Vsi. (21:13) (21:13)

48
    Pavel Pastucha trestí umí, další byl opět výborně provedený. (21:13) (21:13)

47
    Na druhé straně napřáhl přesně Jan Šimeček, posléze dává třináctou branku Hyneček. (20:13) (20:13)

46
    I s nastavením chybí do konce pět minut, kosmetickou úpravu dává výsledku Jan Sojka. (19:12) (19:12)

45
    ...mohlo a také se tak stalo, ale Pastucha namířil svůj pokus pouze do tyče. (19:11) (19:11)

45
    Hosté se pak už k ničemu nedostali a Brno mohlo zaútočit... (19:11) (19:11)

44
    Střela Pavla Pastuchy měla potřebnou razanci a Nháčko si opět připisuje vstřelenou branku. (19:11) (19:11)

43
    Že by ještě drama? Brnu odešla střelba, na opačné straně střílí naopak přesně Jan Sojka. Času na zvrat ale Staré Vsi už moc nezbývá. (18:11) (18:11)

42
    Pěkná střela Jana Sojky, který švihl do míče a prostřelil Mühlhandla. (18:10) (18:10)

41
    Tentokrát se brněnské trio v útoku neprosadilo, přesto to bylo v tomto zápase výjimkou. (18:9) (18:9)

40
    David Hyneček chytrou střelou obelstil obránce i brankáře. (18:9) (18:9)

39
    Jedenáct minut před koncem zápasu si bere brněnská lavička čas na poradu, ale spíše to bude pro odpočinek a doplnění tekutin. Výsledek a vítězství Brna je prakticky jisté. (18:8) (18:8)

38
    Hraje se stále na jednu stranu, Brno přidává další gól, o který se postaral Jan Šimeček. (18:8) (18:8)

Roman Zajíček

1. NH Brno: Mühlhandl - Filípek, Musil, Němčák - Ulrych, Šimeček, Křeminský, Orel, Pastucha. Trenér: Karel Fejfar.
    Stará Ves nad Ondřejnicí: Merta (Konečný) - Čech, Kříž, Tyleček, Tomeček, Chvostek, Hyneček, Sojka, Kratochvíli. Trenér: Tomáš Nusko.

Rozhodčí: Otto Schmidt, Jiří Cedidlo.