Tábor – Sokolov 3:0 (kon.) | Řisuty – Klášterec nO 7:4 (kon.) | SHK Hodonín – Kolín 3:4 (kon.)
Technika Brno – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Přerov – Karviná (Baník) 9:2 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 1:0 (kon.)
AZ Havířov
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 16.03.2013, 17:00 • K&K Pneu aréna • Play-off 2. ligy, skupina Východ

Tímto se s vámi loučí David Motloch, u dalších on-line přenosů napočtenou. (19:29:17)

Tento zápas sice nezačal nejlépe, jelikož úvodních dvacet minut zápasu se prakticky nic nedělo, poté však hokejisti na obou stranách ukázali hokejový um a začal se hrát pravý hokej v play-off. Nutno podotknout, že herně navrch měli ve zbylých 40 minutách domácí, jenom jim to tam nechtělo spadnout. Když už se zápas schyloval k prodloužení, vytřel všem zrak nejlepší střelec Azetu - Jan Kolařík. Série se tak za stavu 2:1 pro Havířov stěhuje do Poruby, kde budou domácí čelit vyřazení.

60:00

59:58
    Šindelář v poslední střele Poruby trefil pouze svého spoluhráče, tento zápas zvítězí domácí Azet!

59:52
    Buly v útočném pásmu Poruby a osm vteřin do konce! To bude ještě drama!

59:52
    Oddechový čas pro hosty.

59:52
    Patrik Rimmel (HAV) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

59:43
    Sztefek mohl posla Azet do definitivního vedení, ale tížen protihráčem minul branku o pár centimetrů!

58:21
    Sztefek ujel do úniku, ale v rozhodujícím okamžiku zapomněl puk za sebou, nakonec se dostal ke střele, Gleich si ale s jeho pokusem hravě poradil.

58:04
    Patrik Prokop (POR) vyloučen do konce utkání za nesportovní chování.

58:04
    Patrik Prokop (POR) vyloučen na 10 minut v rámci osobního trestu za nesportovní chování, ve stejném čase vyloučen také Jan Chaloupka za vysokou hůl.

57:51
    Vránovu střelu Daneček vyráží před sebe a obránci Havířova celou situaci uklidňují.

57:19
    Jedinečná šance Poruby ke srovnání! Na trestnou lavici usedá David Klimša (HAV). Provinil se podražením.

56:30
    Havířov právě vstřelil branku!
    Tak to tam přeci jen spadlo! Po neskutečném množství šancí se Havířov přeci jen prosazuje! Petr Kanko si vyjel zpoza branky a našel před brankou volného JANA KOLAŘÍKA, který těsně před Gleichem našel skulinku mezi jeho betony! Asistence: Petr Kanko, Antonín Pechanec.