Chrudim – Strakonice 3:2 (kon.) | Karlovy Vary – Vltavín 2:2 (kon.) | Kunice – Písek 1:1 (kon.)

90
    Základní hrací doba uplynula. Nevíme, kolik rozhodčí nastaví.

89
    Chrudim se snaží zbytečně neztrácet balón a šetřit čas.

87
    Poslední výměna na chrudimské straně. Ondřeje Kesnera střídá Filip Jarosz.

86
    Tomáš Dostálek šel opět sám na brankáře, obhodil ho, ale míč skončil těsně vedle levé tyče!

85
    Každému jistě skáče do hlavy vzpomínka na první zápas, kdy Strakonice prohrávaly v 89. minutě ještě 1:0 a nakonec vyhrály 2:1. Chrudimští fandové si přejí, aby se to dnes neopakovalo.

83
    Emir Zeba chtěl vybojovat pro svůj tým penaltu, za nafilmovaný pád ve vápně ale vidí žlutou kartu.

82
    Střídá se také na straně druhé. Za Klesu se na trávník dostal Daniel Vaněk.

80
    Chrudimský trenér Jirousek sundal z trávníku Radima Holuba, místo něj dostane zhruba na deset minut šanci Lukáš Mastík.

79
    Nyní se opět provětral Dostálek, jeho přízemní centr však Tomáš Vácha poslal mimo tři tyče strakonické svatyně.

78
    A hosté jsou z ničeho nic v každém souboji rychleji a hlasitě si říkají o srovnání.

76
    Strakonice právě vstřelily branku!
    A ono to bude ještě drama! Další velmi pohledná branka po velmi přímém kopu, míč poslal přímo do šibenice RUDOLF OTEPKA – 3:2!

75
    Nyní ale pozor. Hosté mají volný přímý kop z podobné pozice jako před třetí brankou Chrudim. Linhart za svůj faul obdržel žlutou kartu.

74
    Hostující Linhart se opět ocitl v ofsajdu. Šance Strakonic je u konce.

72
    Do Chrudimi si dnes cestu našlo 406 diváků!

71
    První výměna dnešní zápasu, po žluté kartě odchází na střídačku Jan Luptovský, místo něho nastupuje Tomáš Vácha.