Písek – Chrudim 1:1 (kon.) | Strakonice – Chomutov 0:0 (kon.) | Vltavín – Roudnice 4:2 (kon.)
Kladno – Č. Lípa 0:1 (kon.) | Domažlice – Zápy 1:1 (kon.)
SK Strakonice
0:0 (0:0)
FC Chomutov
Sobota 30.03.2013, 10:15Česká fotbalová liga

Ani ve druhém poločase si ani jedno z mužstev výraznou šanci nepřipravilo a konečný stav zápasu je tedy 0:0. Domácí fotbalisté si alespoň připsali první bod v jarní části sezony a hosté uhráli třetí remízu 0:0 v řadě. (12:11:33)

90
    Taktické střídání hostů. Odešel Dolejška a nastupuje Jelen.

84
    Strakonice střídají. Odstupuje Petráň a zahraje si Repa.

79
    Další střídání hostů. Místo Česláka nastupuje Pikl.

68
    Hosté střídají. Odešel Herák a nastupuje Tafat.

46

První poločas zápasu mezi Strakonicemi a Chomutovem branku nepřinesl. Uvidíme, s čím oba celky přijdou do druhé půle.

30
    Po půl hodině hry je stav zápasu zatím nerozhodný 0:0. Jihočeši jsou sice aktivnější, jenže do větší šance se zatím nedostali.

1

Dobré dopoledne ze Strakonic, kde 21. kolem pokračuje Česká fotbalová liga. Strakonice dnes jako farma Dynama České Budějovice nastoupí ve velice silném složení. V sestavě je hned šest hráčů, kteří jsou aktuálně na soupisce ligového A-týmu. Jihočeši potřebují za každou cenu vyhrát, protože na jaře třikrát prohráli a padají tabulkou. Nedaří se ani Chomutovu, který ze tří jarních zápasů uhrál jen dva body za dvě remízy.

SK Strakonice: Křížek – Ježdík, Sláma, Riegel, Hanzlík – Wermke, Otepka, Benát, Petráň – Linhart, Táborský

FC Chomutov: Zaťko – Vait, Hyneš, Klimpl, Dolejška – Česlák, Kwame, Klimeš, Leibl – Herák, Szmek

Rozhodčí: Svatík – Bacík, Hudeček.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.