Chomutov – H. Měcholupy 4:0 (kon.) | Chrudim – Kunice 1:1 (kon.) | Karlovy Vary – Sparta B 1:0 (kon.)
Hlavice – Kladno 0:3 (kon.) | Domažlice – Kolín 1:2 (kon.)

ofsajdy – 1:2
    držení míče (odhad) – 50 % : 50 % (12:07:12)

89
    Poslední výměna na straně Kunic, odchází Dominik Rejhon, místo kterého přijde Jan Micka.

88
    Dnešní utkání sleduje 510 diváků!

88
    Střídají také Chrudimští, za Tomáše Váchu přijde Lukáš Mastík.

87
    Radima Jíru vymění Martin Štancl.

86
    Nicméně pozor na obranu, Michal Radouš dostává žlutou kartu za zastavení protiútoku.

85
    Chrudimští napadají na útočné polovině a rozhodně více chtějí tříbodový zisk.

83
    Po rohu trefuje Radim Holub hlavou břevno, dorážka Adámka skončila nad brankou!

80
    Hosté nedokáží déle podržet míč a pouze ho odkopávají. Podaří se během deseti minut Chrudimi prolomit defenzívu Kunic?

78
    Vácha přiklepl míč na Vladyku, který vypálil. Střelecký pokus mu ale velmi nesedl a skončil vysoko nad.

77
    Kunice se zatáhly a brání prakticky v jedenácti na své polovině.

76
    Za Jarosze přijde Luptovský.

75
    Balšánek to zkoušel stejně jako v prvním poločase Čelůstka, nyní Vostradovský předvedl důležitý zákrok!

74
    Poslední minuty patří jednoznačně Chrudimi, Holub se prokličkoval až do vápna, ale před branku míč neprocpal.

72
    Hosté to nezahráli úplně přesvědčivě a Chrudim z toho vytěžila rohový kop.

70
    K první výměně se odhodlal také trenér Kunic, za Ouedraoga přijde Tomáš Tenkl.

68
    Točený balon zaplul přímo do rukavic Tetoura.

67
    Jarosz předvedl krásnou individuální akci a byl faulován. Další šance pro domácí, míč si staví Petr Vladyka.