Chrudim – Zápy 1:1 (kon.) | Písek – Vltavín 0:1 (kon.) | Kunice – Domažlice 0:4 (kon.)

fauly – 8:18
    držení míče (odhad) – 80 % : 20 % (12:10:42)

Co k tomu více říci. Zápy v Chrudimi ubránily bod a mohou být spokojeni, Chrudim rozhodně ne.

90+4
    Radim Holub přestřeluje hostující branku!

90+4
    Míč si staví samozřejmě Radim Holub.

90+3
    Luptovský byl podražen ve vápně a máme zde penaltu pro Chrudim!

90+2
    Jedna z poslední akce Chrudimi končí výkopem Pařízka.

90+1
    V první ze tří minut nastavení mohl zaznamenat pohromu pro Chrudim Lukáš Hradecký, jeho střela ale přeplachtila břevno chrudimské branky.

90
    K poslední výměně sahá také hostující trenér. Milana Svobodu nahradí Tomáš Svoboda.

89
    Holub si vyměnil míč s Vladykou, jeho další střela zpoza šestnáctky končí o centimetry vedle pravé tyče!

88
    Poslední výměna na chrudimské straně, Řezníček na poslední minuty vystřídá Váchu.

87
    Holuba střela skončila nad brankou.

86
    Volný přímý kop těsně za šestnáctkou, další velká šance pro Chrudim. Míč si staví Holub, připraven je i Radouš.

85
    Luptovského centr znovu odvrátila připravená a zformovaná obrana.

84
    Střídání na straně Zápů, Zdeněk Turek nahradí Václava Svobodu.

84
    Luptovského přihrávka na Mastíka skončila v autu, obrana hostí si na chvíli oddychne.