Česko – Morava 23:11 (kon.) | Česko – Morava 13:9 (kon.)
Česko
23:11 (11:4)
Morava
Neděle 23.06.2013, 09:30 • Nýřany • Mezizemské utkání v národní házené

Prozatím děkuji za pozornost a za pár minut se opět ozvu, tentokráte z utkání mužů. (10:55:24)

Ve druhém poločase se obraz hry trošku vyrovnal, avšak hráčky Čech byly i ve druhém poločase lepšími a po zásluze tak mezizemské utkání ovládly.

5) Bonaventurová Štěpánka – HK Hlinsko
    4) Švarcová Ivana – Sokol Tymákov
    3) Dušková Marie – Spartak Modřany
    2) Laštovičková Petra – Sokol Dobruška
    1) Bendová Petra – Sokol Tymákov

Na hřišti právě proběhne vyhlášení ankety nejlepší házenkářka za rok 2012

Nejlepšími hráčkami utkání jsou vyhlášeny: Čechy – Lenka Fialová (Sokol Blovice), Morava – Pavla Jurtíková (TJ Chropyně)

60
    Konec zápasu. (23:11)

60
    Ivana Švarcová krásnou střelou o tyč z trestného hodu pečetí stav utkání (23:11) (23:11)

59
    Kateřina Strnišťová se opět prosadila střelecky (22:11) (22:11)

58
    V zápětí z protiútoku skóruje Laštovičková (22:10) (22:10)

58
    Desátou branku svého týmu střílí Kateřina Strnišťová (21:10) (21:10)

56
    Petra Laštovičková se přez obránkyni prosazuje a nedává šanci ani brankařce hostů (21:9) (21:9)

55
    Prosazuje se Klára Benešová po výkroku z pravé strany brankoviště (20:9) (20:9)

53
    Laštovičková se tentokráte prosazuje s jistotou (20:8) (20:8)

52
    Petra Laštovičková svou šanci neproměnila, byla však faulována a Čechy zůstavají v držení míče (19:8) (19:8)