FC Slovan Liberec
1:0 (0:0)
FK Příbram
Neděle 29.09.2013, 19:00 • U Nisy, Liberec • Gambrinus liga

Utkání mezi Libercem a Příbramí je u konce. Domácí svoji převahu dokázali korunovat v poslední minutě nastavení, kdy se trefil Pimpara. Pro Příbram je to krutá porážka, neboť si hosté zasloužili odvést alespoň bod.

To je z města pod Ještědem vše. Přeji vám příjemný zbytek večera a zase někdy u on-line přenosů na počtenou. (20:57:29)

90+3
    Liberec právě vstřelil branku!
    To je neuvěřitelný závěr utkání! Liberec zahrával zřejmě poslední rohový kop. Na centr Rybalky si ve vápně naskočil JIŘÍ PIMPARA a rozhodl o třech bodech pro domácí – 1:0.

90+2
    Zraněného Frýdka musel nahradit Pimpara.

90+2
    Hosté dobře napadají domácí rozehrávku. Severočeši se nemůžou dostat před Hruškovu branku.

90+1
    Řezníček nedovolil Liberci rychle rozehrát a zato uviděl od rozhodčího žlutou kartu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89
    Příbram naposledy střídá. Azize nahradil Hájovský.

88
    Pavelkův nadějný centr skončil pouze v moci gólmana Hrušky. Domácím už příliš času nezbývá.

87
    Kalitvincev zakopl vzteky balon a po právu uviděl kartu žluté barvy.

86
    Liberecký útok končí další nepřesnou rozehrávkou, které je v dnešním zápas až příliš.

85
    Hostující Divíšek uviděl žlutou kartu.

84
    Kalitvincev podle pomezního rozhodčího fauloval. Ten schytal od diváků pořádnou sprchu nadávek.

83
    Severočeši dál marně dobývají pokutové území soupeře, který se usilovně brání.

82
    Kováč fauloval Řezníčka. Příbram nikam nespěchá a s rozehráním váhá.

81
    Jugasova nepříjemná rána skončila v náruči gólmana Kováře, který si dokázal nadvakrát poradit.

80
    Před námi je posledních deset minut utkání. Zatím mají ke třem bodům oba celky stejně daleko.

79
    Oba týmy vystřídali. Na domácí straně odešel Šural a přišel Kalitvincev. Na straně druhé Pilík nahradil Abrahama.