Mladá Boleslav – Ostrava 4:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Brno 1:1 (kon.) | Plzeň – Příbram 2:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:0 (2:0)
FK Příbram
Neděle 01.12.2013, 19:00 • Doosan Aréna, Plzeň • Gambrinus liga

Z Doosan Arény, která sleduje na velkoplošných projekcích rozlučkové video o trenéru Vrbovi je to vše. Děkujeme Vám za přízeň a v jarní části u ligových přenosů znovu na shledanou. (20:54:29)

Je dobojováno! Plzeň v posledním utkání podzimní části Gambrinus ligy poráží Příbram poměrem 2:0 a stahuje ztrátu na vedoucí Spartu na pět bodů. Plzeň o svém výhře rozhodla dvěma góly po centrech v první půli. Příbram ve druhé části byla o něco lepším týmem, to však ale nestačilo ani na čestný úspěch.

90+1
    V nastaveném čase se ještě Plzeň dostává ke střele, kterou kryje Hruška.

90
    Hrací doba vyměřená pro dnešní duel vypršela, uvidíme ještě jednu minutu nad její rámec.

89
    Horváth se dopustil faulu na útočné polovině, Příbram může rozehrávat.

88
    Příbram se dostala po zajímavé kombinaci až do pokutového území, do vápna si naběhl Zápotočný, který mířil jen do Kozáčika.

87
    Po Kovaříkově střele se míč odrazil na rohový kop, který domácím nic nevynesl.

86
    Obrovská šance Plzně na třetí gól! Petržela s vypětím všech sil udržel míč na hrací ploše, našel přesným pasem Kovaříka, který pálí do obránce!

86
    Příbram ani z další standardní situace nic nevytěžila.

85
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Daniel Kolář, přichází Marek Bakoš.

85
    Další standardní situace, kterou nyní budou zahrávat hráči od Litavky.

84
    Aziz ve spolupráci s Kramešem po hodně dlouhé době ohrozili domácí branku.

82
    Znovu vysoko nad letěla střela hostů, dokonce tak vysoko, že míč opustil stadion.

81
    Zajímavě míč poskakoval v pokutovém území Příbrami, nakonec střela Hořavy končí u Pleška.

80
    Avizovaná změna je tady. Místo Daniela Tarczala přichází na hrací plochu Petr Švancara.

80
    Plzeň se snaží ohrozit branku Hrušky. Domácí útok nyní zastaven ještě před pokutovým územím.