Teplice – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Dynamo Drážďany – Liberec 0:1 (kon.) | Varnsdorf – Dynamo Drážďany 1:3 (kon.)
Teplice – Liberec 1:2 (2:3 po pen.)
SG Dynamo Drážďany
0:1 (0:0)
FC Slovan Liberec
Sobota 29.06.2013, 12:30Turnaj Dubí

Drážďany měly sice ve druhém poločase několik šancí, do finále turnaje v Dubí ale postupuje za Teplicemi Liberec. (13:43:30)

60

32
    Liberec právě vstřelil branku!
    JOSEF ŠURAL vystřelil z velkého vápna přesně k tyči a Liberec tak jde do vedení.

31
    Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Dedič, přichází Kempe.

30

Oba týmy měly v prvním poločase řadu šancí, na rozdíl od prvního utkání jsme ale gól ještě neviděli.

30

1

SG Dynamo Drážďany: Kirsten – Brégerie, Ouali, Trojan, Losilla, Dedič, Menz, Schuppan, Müller, Fiel, Brecalo

FC Slovan Liberec: Hauzr – Coufal, Kováč, Pokorný, Fleišman, Hušek, Obročník, Hadaščok, Rybalka, Šural, Rabušic.

Ve druhém semifinále turnaje v Dubí nastoupí německý druholigový tým Dynamo Drážďany proti Liberci, pro něhož se jedná o přípravu na prvoligovou sezónu i Evropskou ligu. V přípravném období se Liberec střetl s regionálním německým soupeřem Oberlausitz Neugersdorf (0:0) a Sezimovo Ústím (2:1).

Drážďany se v uplynulém ročníku druhé Bundesligy zachraňovaly až v baráži, ve které po výsledcích 0:1 a 2:0 udolaly třetiligový Osnabrück. V klubu již nepokračuje český útočník Pavel Fořt, záložník Trojan však v týmu působí nadále.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.