SK Dynamo Č. Budějovice
1:0 (1:0)
FK Varnsdorf
Pátek 07.03.2014, 18:00 • Střelecký ostrov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Zápas o třetí místo skončil těsným vítězstvím Dynama 1:0, když síť Varnsdorfu rozvlnil v 9. minutě po přihrávce od lajny Michal Klesa. Hosté byli v první půli aktivnější a mohli vyrovnat. Jihočechy ale podržel brankář Křížek. Ve druhém poločase se domácí zlepšili, ale druhý gól nedali. Hosté mohli vyrovnat devět minut před koncem, ale Mikinič se z dobré pozice neprosadil. Děkuji za pozornost, hezký víkend vám přeje Michal Heřman. (19:51:21)

90+3
    Útočný faul hostujícího týmu. Už to vypadá, že to Dynamo zvládne. Hanzlík ještě dostává žlutou za zdržování.

90+2
    Křížek šel z vápna a měl štěstí, že byl u balonu první.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Chmelo zabojoval a získal na polovině soupeře vhazování.

90
    Začala poslední minuta základní hrací doby ve druhé půli.

89
    Varnsdorf vybojoval balon a chvátá do útoku. Jihočeši se rychle zatáhli před Křížka.

88
    Lengyel zkušeně obránil Zierise a vybojoval balon.

87
    Hosté to zkouší dlouhými nákopy. Jihočeši jsou blízko vítězství.

86
    Zieris nahradil Mikiniče.

86
    Nepřesný centr končí za lajnou a vykopávat tak bude Fendrich.

85
    Dynamo nechce závěr jen ubránit a nakonec kombinuje na polovině soupeře.

84
    Linharta vystřídal Chmelo.

84
    Situaci rozehrál Jakobovský, ale k balonu se dostali domácí a do protiútoku šel Linhart. Právě Jakobovský ho ošklivě fauloval a dostal žlutou kartu.