Bohem. Pr. – Ústí n. L. 1:3 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:1 (kon.) | Vltavín – Táborsko 1:4 (kon.)
Vlašim – Sokolov 0:4 (kon.) | Frýdek-Místek – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 1:1 (kon.)
FK Pardubice
0:1 (0:1)
FK Třinec
Sobota 10.05.2014, 10:15 • Pod Vinicí • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Třinec dnes vrátil Pardubicím domácí porážku ze svého stadionu, když se o jedinou branku postaral ve 23. minutě z přímého kopu Ceplák. Domácí marně dobývali třineckou branku, když defenziva hostů byla bezchybná a nedovolili Pardubicím žádný tlak. Ti si tak připisují čtvrtou prohru v řadě.
    Hezký zbytek víkendu z prosluněných Pardubic. (12:10:06)

92
    Sudí píská útočný faul Sklenáře na Vomáčku a ten na nohy nebude pospíchat.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Poslední změna u hostů. Jaroslava Málka střídá Tomáš Matoušek.

89
    Další ofsajd hostů.

87
    Do dalšího ofsajdu se chytili hostující hráči. Ti však taktickou hrou nepouští domácí celek do tlaku a naopak ti hrozí z rychlých brejků.

86
    Z dalšího brejku zahrozili hosté a Cepláka byla ztečována na roh těsně vedle domácí branky.

84
    Do ofsajdové pasti se chytil střídající Haša.

83
    Jaroszův pokus z dálky pohodlně Paleček kryje.

81
    Sklenář dával míč do vápna, ale ten na Pospíšila neprošel. Domácí přidávají pod kotel, ale hosté nyní měli vyloženou šanci, když Haša obešel posledního obránce Němečka a byl sám před Shejbalem, ale jeho střela byla sražena a dorážka Málka šla nad!

78
    Druhá změna v celku Třince. Pavla Malířa nahradil Roman Haša.

77
    Hosté se s námahou ubránili.

77
    Jaroszův centr Paleček vyrazil a dorážka Řezníčka byla sražena na roh.

77
    Další trestný kop pro domácí, tentokrát z pravé strany.

75
    Tischler však trefil pouze zeď třineckých.

75
    Po faulu na unikajícího Fikejze viděl ŽK Michal Janec. Domácí mají výhodu trestného kopu přesně z místa odkud v prvním poločase inkasovali.

73
    Po rohu to vypadalo na penaltu po zákroku na Fikejze, ale nakonec to je posouzeno jako útočný faul a rozehrávali hosté.