Táborsko – Č. Budějovice 0:6 (kon.) | Třinec – Žižkov 1:0 (kon.) | Karviná – Varnsdorf 1:2 (kon.)
Zlín – Sokolov 5:0 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Vltavín – Ústí n. L. 0:0 (kon.)
Bohem. Pr. – Frýdek-Místek 7:1 (kon.) | Vlašim – Most 0:4 (kon.)
FC SILON Táborsko
0:6 (0:3)
SK Dynamo Č. Budějovice
Středa 04.06.2014, 18:00 • Stadion Soukeník, Sezimovo Ústí • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

To je od nás pro dnešní večer vše, brzy opět napočtenou.

Utkání o přímý postup do SYNOT ligy zcela jasně ovládli hráči Dynama České Budějovice. Od prvních minut určovali tempo hry a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto po pár minutách hry. Dynamo tak s přehledem dokráčelo zpět do nejvyšší soutěže!

90
    Běží poslední minuta základní hrací doby. Dynamo si užívá poslední vteřiny ve Fotbalové národní lize.

87
    Po střele jednoho z hostujících útočníků bude následovat pouze odkop od branky Tomy.

85
    Zápas se dohrává, míč mají hráči Dynama na vlastních kopačkách a kombinují na své polovině.

82
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Na rohový kop si ve vápně bez problému naskočil RICHARD KALOD a hlavou zvyšuje na 6:0!

81
    Po několika odrazech ve vápně se míč dostal k Brunclíkovi, jehož tečovaná střela končí mimo bránu. Následovat bude další roh.

81
    Další centr do vápna Táborska posílal Jan Hála, obrana ale odkopla míč na roh.

80
    Z levé strany centroval Hanzlík, domácí defenziva s velkými problémy odvrátila na rohový kop.

79
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Michal Klesa, přichází Zdeněk Linhart.

78
    Domácí fanoušci pochopili, že zápas je rozhodnutý, a opouštějí přeplněný stadion v Sezimově Ústí.

77
    Dynamo předvedlo další rychlý útok. Po pravé straně uháněl s míčem Klesa, jehož přihrávku proměnil střelou pod horní tyč ALEŠ HANZLÍK.

76
    Zápas je rozhodnutý a ani jedno z mužstev se vyloženě nežene do útoku.

74
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jiří Funda, přichází Aleš Hanzlík.

74
    První centr Šimáka mířil na přední tyč, kde zasáhla defenziva. Míč se však dostal k Šimákovi opět, ten ho poslal na zadní tyč na hlavu Musiela, který v dobré pozici hlavičkoval mimo.

73
    Podobně jako Klesa si na druhé straně počínal Šimák, hostující obrana ale také dobře zasáhla.

72
    Roh se ale hostům vůbec nepovedl a míč skončil v autu.

Miroslav Kučera

Josef Janda

Branky: 5. Machovec, 11. Machovec, 16. Benát, 52. Machovec, 77. Hanzlík, 82. Kalod

FC SILON Táborsko: Toma – Štrbák, Kotrba, Ciferský, Mráz – Džafič (64. Nešický), Šiml (24. Vukadinovič), Šimák, Javorek, Presl – Strnad (56. Musiel).
    Náhradníci: Winter – Hric, Kočí, -Nešický, Vukadinovič, Musiol, Sladký.

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Novák, Deli, Machovec, Lengyel – Klesa (79. Linhart), Benát, Brunclík, Funda (74. Hanzlík) – Herzán (58. J. Hála), Kalod.
    Náhradníci: Bárta, Linhart, Hála, Chmelo, Hanzlík, Hála, Hurka.

Rozhodčí: L. Kovařík – Mencl, Jiřík – Hrubeš