Kluž – Plzeň 1:4 (kon.) | Č. Budějovice – Znojmo 2:1 (kon.) | Opava – Frýdek-Místek 3:1 (kon.)
Ústí n. L. – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Prešov – R. Sobota 7:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Liberec 0:3 (kon.)
Chorzów – Karviná 0:0 (kon.) | Slovácko – Břeclav 5:0 (kon.) | Senec – Dunajská Lužná 1:2 (kon.)
Jablonec – Kolín nad Rýnem 0:3 (kon.)
CFR Kluž
1:4 (0:3)
FC Viktoria Plzeň
Úterý 09.07.2013, 16:00Přípravný zápas

A je dobojováno. Poslední utkání v rámci rakouského soustředění zvládla Viktoria Plzeň na výbornou a po dobrém výkonu porazila rumunskou Kluž 4:1. Za českého mistra se gólově prosadili Petržela, Darida, Kolář a Bakoš. Nutno dodat, že Pavel Horváth ještě neproměnil pokutový kop. To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek úterního dne. (17:47:34)

90
    Místo Bakoše si ještě zahraje Krmenčík.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

90
    Ani tentokrát ale Kluž nezahrozila.

89
    Rohový kop pro rumunský celek.

87
    Míč mají na kopačkách hráči Plzně, kteří tři minuty před koncem vedou o tři branky. O vítězi tohoto přátelského zápasu je rozhodnuto.

85
    Kluž zahrávala rohový kop, ale ani tentokrát nedokázala ohrozit branku, kterou střeží Kozáčik.

82
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak a je definitivně rozhodnuto. Čtvrtou branku Plzně vstřelil osm minut před koncem střídající MAREK BAKOŠ.