Jablonec – Mladá Boleslav 0:7 (kon.) | Příbram – Třinec 6:1 (kon.) | Jihlava – Brno 3:1 (kon.)
Slovácko – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Znojmo – Olomouc 3:0 (kon.) | Teplice – Bohemians 1905 5:0 (kon.)
Táborsko – Varnsdorf 3:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 2:1 (kon.) | Pardubice – Ostrava 1:1 (kon.)
FK Příbram
6:1 (4:0)
FK Třinec
Pondělí 05.08.2013, 16:00Juniorská liga

Je konec. Příbram hladce poráží Třinec 6:1, mužem zápasu je domácí Antonín Barák. (18:01:34)

86
    A na druhé straně vidí žlutou Cigánek.

85
    Další karetně potrestaným je domácí Jakub Dušek.

82
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté se nakonec dočkali alespoň čestné branky a musíme uznat, že byla hodně kuriózní. JAROSLAV MÁLEK rozehrával za vápnem volný přímý kop, celá obrana v čele s brankářem míč minula a ten zapadl přímo do sítě – 6:1!

81
    A za totožný přestupek je o tři minuty později potrestán také Martin Krameš. To jsou opravdu zbytečné dvě žluté karty pro příbramské hráče.

78
    První žlutou kartu v zápase vidí Jakub Šindelář za odehrání míče po odpískání.

76
    Volný přímý kop posílá Hanuš tvrdou ranou do břevna!

75
    Před dotírajícím Samkem odklízí balon daleko od branky gólman Štěpanovský.

73
    Pěkný centr od rohového praporku nyní předvedl Hanuš, Soldátova hlavička se však mezi tři tyče nevešla.

70
    A právě autora šesté branky Antonína Baráka nahrazuje Dušek.

67
    Příbram právě vstřelila branku!
    Domácí střelci jsou evidentně při chuti, brankář Brych tahá ze své sítě jeden balon za druhým. Podruhé se do střelecké listiny zapisuje ANTONÍN BARÁK, který upravuje již na rozdíl šesti branek – 6:0!

63
    To právě naopak. Nabídku Brandnera z bezprostřední blízkosti využil střídající MAREK HANUŠ, který přesnou střelou dokonává pověstné "bůra" – 5:0!

60
    Patnáct minut druhé půle je za námi, stále nic nevypadá na to, že bychom ještě viděli nějaký ten zvrat ve skóre.

58
    Po rohu Hanuše odklidil míč do bezpečných vod hostující Samek.

55
    Další dobrou práci nyní odvedl brankář Brych, který vyrazil dvě střely Antonína Baráka jdoucí těsně za sebou..

53
    Příbramští budou zahrávat rohový kop, dnes již pátý. Třinec má v této statistice číslo dvě.

51
    Dnešnímu utkání přihlíží 120 diváků.

49
    Nejaktivnějším hostujícím hráčem je Švábík, který nyní zahrozil znovu z volného přímého kopu. Branku Štěpanovského ale netrefil.

Václav Prokůpek

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 24. Nguandu, 30. Barák (pen.), 34. Stratil, 44. Nguandu (pen.), 63. Hanuš, 67. Barák – 82. Málek

Karty:   78. Šindelář (PRI), 81. Krameš (PRI), 85. Dušek (PRI) – 86. Cigánek (TRI)

Neproměněná penalta: 90. Málek (PRI), brankář Štěpanovský zneškodnil

FK Příbram: Štěpanovský – Krameš, Šindelář, Hájovský (46. Hanuš), Barák (70. Dušek), Soldát, Brandner, Kilián, Krbeček (46. Kvída), Stratil, Ngandu
    FK Třinec: Brych – Byrtus (46. Musiol), Samek, Buryan, Hala, Christu (46. Machala), Málek, Voves, Švábík, Cigánek, Dawid

Rozhodčí: Ochotnický – Fišer, Tereba