Liberec – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Třinec 2:1 (kon.) | Příbram – Slovácko 3:0 (kon.)
Jihlava – Olomouc 0:4 (kon.) | Brno – Ostrava 2:0 (kon.) | Znojmo – Jablonec 1:3 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 2:6 (kon.) | Táborsko – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
Plzeň – Sparta 1:0 (kon.)
FK Dukla Praha
2:1 (1:1)
FK Třinec
Pondělí 26.08.2013, 14:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Juniorská liga

Utkání nakonec končí výhrou Dukly, o níž rozhodl brankou z 84. minuty střídající Kunič. Druhý poločas už tak záživný nebyl, utkání by možná o něco více slušela remíza, i když na gólové šance byli domácí asi o něco lepší. (15:50:07)

90+2
    Tomáš Voves ještě vidí žlutou kartu.

90+1
    Přímý kop Dukly z nadějné pozici Juroška promhral, zakončil vysoko nad.

90
    Nastavují se dvě minuty.

89
    Zmatky mezi domácím brankářem Malým a obránci, ke štěstí Dukly ale toho Třinec využít nedokázal.

87
    Třinci se nedaří si vytvořit žádný tlak, Dukla naopak vedení kontroluje.

84
    Dukla právě vstřelila branku!
    Po druhém rohu, který následoval z šance Dukly se domácí prosazují! V závaru před Brychem se nejlépe zorientoval PETAR KUNIČ a dotlačil míč do sítě.

84
    Třinec po druhé střídá, místo Matouška si zahraje Musiol.

83
    Vopat měl na kopačce jasnou příležitost! Po akci ze středu se dostal až před Brycha, ale ten nohou dokázal zakročit a vyrazil míč mimo bránu.

82
    První střídání Třince, Švábíka nahradil Machala.

80
    Reiter sice zkazil rozehrávku, ani hostům se však následné přečíslení vůbec nepovedlo a ani nezakončili.

78
    Velká šance Dukly! Akci z pravé strany táhl Brejcha, poslal míč na Milce, ale ten zakončoval na dlouhou nohu a mířil těsně vedle.

77
    Vopat nadějnou akci domácích pokazil špatnou přihrávkou na Tomana.

74
    Následně střílel i Juroška. Brych se za jeho ránou pouze podíval, šla ale těsně vedle jeho pravé tyče.

74
    Na levé straně se k prostoru dostal domácí Vopat, navedl si míč na střed, ale jeho rána byla zblokovaná.

73
    Fryčer následně hřiště opustil, nahradil ho Ondřej Brejcha.

72
    Fryčer se dostal mezi Prečiho a Brycha, domácí reklamovali pokutový kop, rozhodčí Bílek však zůstal chladný.