Jihlava – Pardubice 5:2 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Kazzinc 0:4 (kon.)

59:44
    Ještě útok od Torpeda, střela jde však těsně vedle tyče.

59:12
    Benátky se snaží vytvořit závěrečný tlak, ale gól z toho asi už nebude.

58:45
    Od modré zkoušel Šemelin, Stejskal však puk s přehledem chytá.

57:52
    Kaznačejev v útočném pásmu ohrožoval pukem Stejskala, ale nebezpečná střela nakonec nepřišla a hosté jsou v plném počtu.

56:45
    Torpedo zatím drží puk, ale do vyložené šance se nedostalo.

55:35
    Další vyloučení, tentokrát na straně domácích. Ulrych půjde sedět za hrubost.

54:38
    Menšikov elegantně prokličkoval až před Stejskala a těsně vedle branky zakončoval.

53:55
    Hraje se stylem nahoru-dolů, ale žádná ze střel ani na jedné straně není přesná.

52:35

51:49
    Vyloučení na obou stranách: Torpedo – Šumilov 2 minuty za sekání, z Benátek Vařecha za sekání, a Kolmann 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

51:49
    Opět Kolmann s Ulrychem stříleli, tentokrát přesněji, ale puk končí u Jankova.

51:27
    Ulrych a Kolmann společně kombinují a střílí od modré, ale ani jeden puk neohrožuje branku.

51:05
    Říha také zkoušel, ale nemířil přesně. Puk nakonec schoval Jankov v lapačce.

50:37
    Jánošík střílí mimo a puk se posouvá do středního pásma.

50:18
    A třetí vyloučení na straně Torpeda! Na dvě minuty jde ze hry Menšikov za krosček. Benátky tak budou mít delší výhodu pět proti třem.

49:49
    Chvíli budou Benátky hrát pět proti třem. Vyloučen je i Ustjanin za vražení na hrazení.

49:13
    Bránění ve čtyřech jde zatím kazašskému týmu lépe, nepouštějí domácí do šance.

48:32
    Další přesilovka pro domácí – vyloučen je Sergienko za faul kolenem.

Tomáš Dolejš

Branky a nahrávky: 10. Kačulin (Šumilov, Kaznačejev), 12. Ogorodnikov (Menšikov), 19. Šin (Lugovskoj, Šemelin.), 20. Prošinskij

HC Benátky nad Jizerou: Jelínek (od 20. Stejskal) – Říha, Kovář, Niko, Lacek, Šimek, Jánošík, Ulrych, Kolmann – Maďar, Bittner, Liška – Skalický, Miškovský, Vařecha – Krejčík, Mikyska, Kica – Jonák, Vlach, Špaček
    Trenér: Čermák

Torpedo-Kazzinc: Pološkov (od 30. Jankov) – Ustjanin, Šemelin, Korsunov, Menšikov, Sergienko, Rodionov, Šumilov, Kuračev – Rymarev, Lugovskoj, Šin, Prošinskij, Ogorodnikov, Petrov, Voljankin, Pluščev, Savenkov, Kaznačejev, Tokarev, Kačulin, Košelev, Savickij
    Trenér: Pluščev

Rozhodčí: Wagner – Hejl, Kajínek