Rusko U18 – Finsko U18 7:3 (kon.) | Kanada U18 – Švýcarsko U18 4:3 (2:0 po s.n.) | SR 18 – USA U18 2:5 (kon.)
Česko U18 – Švédsko U18 5:2 (kon.)
po s.n. (2:0)
Kanada U18
4:3 (1:1, 2:1, 0:1 - 0:0)
Švýcarsko U18
Středa 07.08.2013, 15:30 • Břeclav • Hlinka Gretzky Cup

To je z tohoto zápasu vše, Kanada si připisuje důležité dva body a postupuje do semifinále. Zhruba za hodinu začíná utkání mezi Českem a Švédskem. (17:54:51)

65:00
    Kanada právě vstřelila branku!
    Rozhodující samostatný nájezd proměnil Spencer Watson.

Bezpečně proměněný bekhendový blafák a je po utkání. Stejně jako včera Švýcaři neproměnili nájezd.

Brayden Point...

A opět úspěšný beton Julia Biliy.

Za Švýcary jede druhý Pius Suter.

Prudká střela zápěstím nad lapačku – Kanada vede na nájezdy 1:0.

Spencer Watson...

Nedává. Neudělal žádnou kličku. Jen si připravil puk na střelu a vyprášil pravý beton gólmana.

Kevin Fiala!

Zatím je upraven pouze jeden pruh uprostřed kluziště. Počkejme si, až rolbař dokoná své dílo a na led naskočí hrstka vyvolených svými trenéry.

V prodloužení jsme neviděli gólovou příležitost. Stejně jako včera večer rozhodnou zápas Švýcarů samostatné nájezdy.

64:12
    Těžiště hry se přesouvá do střední zóny.

64:01
    Švýcaři těžili z dobré práce Harlachera a na chvíli se usídlili ve třetině soupeře.

63:12
    Po krátkém intermezzu opět Kanada v útočném pásmu. Fehrovy betony zaduněly na celý stadion.

David Bohata

Branky a nahrávky: 19. Point (Watson), 28. Bennett (Chartier), 38. Ekblad (Hicketts), rozh. náj. Watson – 18. Kindschi (Maurer, Privet), 31. Fiala, 55. Kindschi (Fiala)

Kanada U18: Bilia (McDonald) – Hickets, Ekblad, Fleury, McKeown, Pilon, Neill, Carrier – Chartier, Bennett, Bishop – Virtanen, Point, Watson – Dal Colle, Fabbri, Audette – Lemieux, McCann, Hawryluk – Pepin
    Švýcarsko U18: Fehr (Descloux) – Klopfer, Harlacher, Siegenthaler, Karrer, Maurer, Kindschi, Gurtner – Riat, Suter, Trisconi – Meier, Malgin, Fiala – Kessler, Privet, Schmidli – Meyer, Ritz, Schläpfer – Rod

Rozhodčí: Fraňo, Hodek – Lhotský, Svoboda