Zlín – Kladno 3:4 (1:2 po s.n.) | Vítkovice – K. Vary 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 0:1 (kon.)
Liberec – Plzeň 1:3 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 3:2 (kon.) | Chomutov – Sparta 3:1 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 15.09.2013, 17:00 • ČEZ aréna Ostrava • Tipsport extraliga

Děkujeme za pozornost a omlouváme se za zpožděné informace z posledního dějství způsobené technickou závadou na naší straně. (19:47:34)

Nedělní utkání ve vítkovické ČEZ Aréně nabídlo dvě tváře. V první polovině utkání se hrál vyrovnaný duel, kde se hosté snažili udržet těsný jednogólový náskok. Poté se hra otevřela a během pár minut byly k vidění hned tři branky. Závěrečná třetina patřila domácím, kteří brzy navýšili vedení díky přesilovce 5 na 3 a nabité vedení udrželi až do konce, kde jej v samém závěru zpečetili zásahem do prázdné klece.

60:00

59:54
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Do prázdné branky těsně před sirénou pečetí výhru domácích RICHARD STEHLÍK.

58:20
    Hruška v dobré pozici před Málkem jen promáchl.

57:22
    Dobrá příležitost pro hosty, kterým se po vyloučení jednoho z domácích hokejistů naskýtá možná poslední možnost na tlak, ze kterého by se mohli dočkat vytouženého vyrovnání.

55:10
    Stále jsou aktivnější domácí borci. Hosté již několik desítek sekund neohrozili svatyni Vítkovických.

54:03
    Roman pálil z levého kruhu pouze do hrudi Závorky.

53:50
    Steel drží puk v pásmu Karlovarských.

53:11
    Hosté znovu ve čtyřech, Gulaši se provinil hrubostí.

52:46
    Puk nyní kontrolují domácí, kteří nikam nespěchají.

51:49
    Zakázané uvolnění Steelu, hra se stěhuje před Málka.

51:24
    Energii stále rychleji ubíhá čas. Navíc z obrazu hry nelze vnímat pokus o vyrovnávací branku od borců z Karlových Varů.

50:31
    Hosté se prezentují dobrou obranou, ale jen to jim k vyrovnání stačit nebude.

50:10
    Stehlíkův pokus mimo.

Monika Baloghová

Milan Ouředník

Branky a nahrávky: 32. Huna (Roman), 36. Káňa (Barinka), 41. Roman (Huna), 60. Stehlík – 10. Drtina (Zucker), 33. Hruška (Dlouhý)

HC Vítkovice Ridera: Málek (Šindelář) – Barinka, Stehlík, Kudělka, Sloboda, Štencel, Punčochář, Dudáš, Kovář – Káňa, Valčák, Vandas – Svačina, Roman, Huna – Strapáč, Húževka, Szturc – Kucsera, Kolouch
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek, Šmach, Drtina, Parýzek, Grman, Gulaši, Schusser, Rohan – Dlouhý, Hruška, Hovorka, Doležal, Vlach, Zucker, Balán, Látal, Koblasa, Vachovec, Tomeček

Rozhodčí: Šír, Mikula – Bádal, Pouzar