Třinec – Litvínov 0:2 (kon.) | Zlín – Slavia 4:3 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Kometa Brno 4:1 (kon.)
Chomutov – Vítkovice 2:7 (kon.) | Liberec – K. Vary 1:0 (po pr.) | Kladno – Sparta 2:5 (kon.)
Mountfield HK – Pardubice 2:1 (1:0 po s.n.)
Bílí Tygři Liberec
1:0 (0:0, 0:0, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 15.11.2013, 18:00 • Tipsport arena, Liberec. • Tipsport extraliga

To je z mé strany pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a těším se na vás u dalších přenosů. (20:37:39)

V dnešním utkání jsme za 60 minut hry branku neviděli, i když šance byly. Následovalo tedy prodloužení, ve kterém začali lépe hosté, nicméně po dělovce Jiřího Hunkese se ze zisku druhého bodu radují domácí.

62:54
    Liberec právě vstřelil branku!
    JIŘÍ HUNKES dostal nalito od Tomáše Pospíšila, s ničím se nepáral a z první poslal kotouč za záda Závorky. Asistence: Tomáš Pospíšil, Tomáš Filippi.

62:29
    Liberecké hráče zastavil ofsajd.

61:51
    Teď už ale u kotouče domácí, kteří se snaží něco vymyslet v pásmu hostí.

60:38
    Prodloužení začali lépe hosté a hned si vytvořili několik šancí.

60:01

60:00

59:16
    Liberec se ale ještě snaží rozhodout už teď.

58:53
    Vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:43

55:38
    Domácí měli branku na lopatě. Na hůl Bulíka, který stál osamocen na brankovišti, přiletěla přihrávka, teč ale skončila asi dvacet centimetrů vedle.

55:11
    Liberec má možnost jít krátce před koncem utkání do vedení, první pokus však Hovorka zlikvidoval a domácí musí začit až od Melicherčíka.

54:43
    Marek Hovorka (KVA) vyloučen na 2 minuty za podražení.

54:02
    Ofsajd domácích.

53:43
    Je ale v pořádku a hra pokračuje.

53:43
    Závorka vyrazil střelu ramenem, poté ale zůstal ležet na zemi.

Lukáš Šonský

Jan Malíř

Branky a nahrávky: 63. Hunkes (Pospíšil, Filippi)

Bílí Tygři Liberec: Melicherčík (Schwarz) – Hunkes, Derner, Voráček, Výtisk, Šimek, Čakajík, Vitásek – Urban, Nedvěd "C", Dušek – Bartek, Vampola, Bulík – Valský, Filippi, Víšek – Pospíšil, Zacha, J. Vlach.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek, Rýgl, Drtina, Rohan, Gulaši, Dresler, Schusser – Zaťovič "C", Hruška, Pohl – Koblasa, R. Vlach, Hovorka – Dlouhý, Vachovec, Zucker – Doležal, Kytnár, Tomeček.

Rozhodčí: Mikula, Polák – Gebauer, Lederer