Vítkovice – Litvínov 1:2 (po pr.) | Zlín – Sparta 6:5 (kon.) | Pardubice – Třinec 2:1 (po pr.)
Mountfield HK – Liberec 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 4:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:1 (0:1,0:0, 1:0 - 1:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 29.11.2013, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

Hráči se ještě vrátí na led, aby si vychutnali oslavu výhry s fanoušky. Já se s vám loučím a přejí pěkný zbytek dnešního večera. (20:29:41)

Nejlepší hráči zápasu: Július Hudáček – Šimon Hrubec.

Nakonec dvoubodové vítězství slaví domácí Pardubice. Souboj brankářů nakonec vyhrál Július Hudáček, který po výhře Pardubic předvedl krásnou děkovačku. Třinečti odjíždí alespoň s bodem.

60:55
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Výbornou práci předvedl Lukáš Radil, který obkroužil Hrubcovu bránu a vystřelil. Gólman Třince vyrazil puk před sebe, kde ho za bezmocného brankáře dorazil TOMÁŠ NOSEK. Asistence: Lukáš Radil, Václav Benák.

60:32
    Puk na hokejkách hráčů Třince.

60:07
    Hned na začátku prodloužení je odpískán ofsajd domácím.

60:01

Velkolepý souboj brankařů můžeme vidět v pardubické ČEZ Areně. Šimon Hrubec ve třetí třetině chytá fantasticky a domácí Hudáček vychytal tutovky třineckého výberu. Prodloužení bude rozhodně zajímavé.

60:00

59:03
    Nebezpečná střela Sýkory prolétla brankovištěm Hrubce.

58:21
    Tak přece byl Šimon Hrubec překonán! Domácí odvolali brankáře a měli velký tlak! LUKÁŠ RADIL nejprve vyslal střelu, kterou Hrubec vyrazil. Následně dokázal využit toho, že gólman Třince ležel na zemi a zasunul za něj puk. Asistence: Jan Zdráhal, Petr Sýkora.

58:01
    Dvě střely byly vyslány z holí Pardubic do gólmana!

57:49
    Dvě minuty za držení dostal Josef Hrabal. Nyní velká šance pro Pardubice!

57:13
    Dnešní utkání sleduje 7 293 diváků.

57:02
    Střelu Petra Sýkory vyrazil betony Hrubec.

56:08
    Opět Hudáček! Tentokrát vyrazil Peterkovu prudkou střelu!

55:14
    Varaďu vychytal betonem Hudáček! Prvně jmenovaný střílel do téměř prázdné klece!

54:19
    Puk ve středním pásmu na hokejkách Třince.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 59. Radil (Zdráhal, Sýkora), 61. Nosek (Radil, Benák) – 14. Polanský

HC Dynamo Pardubice: Hudáček (Salfický) – Kočí (''C''), Píša, Ďaloga, Benák, Zdráhal, Gregorc – Sýkora, Marha, Endál – Tybor, Zohorna, Somík – Radil, Kousal, Nosek – Rys , Moučka, Semorád
    Trenéři: Zdeněk Venera a Miloš Říha.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Galvas, Hrabal, Linhart, Roth, Kania, Krejčí, Foltýn, Lojek – Varaďa, Bonk (''C''), Růžička Martin – Orsava, Polanský, Adamský – Květoň, Peterek, Rákos – Matuš, Růžička Marek, Rufer
    Trenéři: Jiří Kalous a Pavel Marek.

Rozhodčí: Husička, Turčan – Barvíř, Blümel

Diváci: 7 293