Třinec – Pardubice 4:2 (kon.) | K. Vary – Slavia 0:2 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 5:2 (kon.)
Sparta – Zlín 2:1 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 1:2 (0:1 po s.n.)
Plzeň – Chomutov 5:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Slavia Praha
Neděle 12.01.2014, 15:30Tipsport extraliga

V této třetině padla jediná branka, kterou vstřelil syn trenéra. Vladimír Růžička mladší pouze nahazoval zpoza červené čáry puk na Závorku, a ten si vlastní neopatrností přivodil potíže. Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni: za hosty Dominik Furch, za domácí Michal Gulaši. Pro dnešek je to ode mne vše, na shledanou u dalších sportovních utkání. (17:48:23)

60:00

59:42
    Nic zvláštního se už nestane.

58:55
    Vypadá to, že slávistická brankářská jednička v dnešním utkání uhájí čisté konto.

58:00
    Hlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:06
    Dorážka Marka Tomici. Závorka má touš ve své moci.

57:43
    Whartonova střela končí v ochranné síti, vhazování ve středním pásmu.

57:15
    Gulašiho střela, Furch je kousíček od čistého konta.

56:23
    První pětka energetiků sice uzamkla sešívané v jejich vlastní třetině, bylo to však málo plané. Domácí pětce se nepodařilo ani vystřelit.

55:35
    Přerušení hry, Vachovec nahodil puk na Furcha, vhazovat se bude před ním.

54:40
    Martin Zaťovič se natlačil až skoro před Furcha, a předložil puk Pohlovi, který netrefuje puk.

54:10
    Střídání na obou stranách, Energii už moc času nezbývá.

53:21
    Hosté z našeho hlavního města jsou opět v plném počtu.

53:20
    Rýglova střela, Furch má puk v lapačce.

53:00
    Kadlec opět vyhazuje.

52:13
    Karlovy Vary se snaží vyrovnat se všech sil, ale nedaří se jim to. Slavia se osvobozuje.