Vítkovice – Sparta 4:5 (kon.) | Zlín – Mountfield HK 4:2 (kon.) | Slavia – Třinec 2:3 (kon.)
Chomutov – Liberec 0:1 (kon.) | Kladno – K. Vary 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 4:1 (kon.)
Pardubice – Plzeň 3:4 (po pr.)
Rytíři Kladno
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 28.02.2014, 18:00 • ČEZ Stadion, Kladno • Tipsport extraliga

Čtvrtý zápas v řadě nedalo Kladno branku. Dnes stálo proti i břevno, ale hosté byli ve třetí třetině lepším celkem a nakonec vstřelili také dvě branky. Zbývá už jen doplnit, že nejlepšími hráči zápasu jsou Jan Chábera a Martin Zaťovič. (20:23:32)

60:00

59:33
    Domácí střílí z každé pozice. Hrají bez brankáře.

Oddechový čas pro Kladno.

59:12
    Jan Dresler (KVA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

59:01
    Oba celky jsou kompletní.

58:23
    Domácí drží kotouč v poslední dvouminutovce.

57:36
    Zaťovič vypíchl puk Procházkovi a jel sám na Cháberu. Střelou na vyrážečku ale neuspěl.

57:01
    Frustrovaný David Růžička (KLA) trefil loktem ve středním pásmu Zuckera a dostává 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku. Michal Vachovec (KVA) se šel mstít a dostává dvě minuty za hrubost.

56:04
    Tenkrát posílal puk na obsazeného Miloslava Hořavu.

55:40
    Zakázané uvolnění Energie.

55:05
    Závorka kryje neposedný kotouč, který mu doskákal do lapačky.

54:22
    Z hostů po dvou trefách spadla veškerá nervozita a na jejich kombinace se hezky dívá.

53:16
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Bajaruns neuhlídal MARTINA ZAŤOVIČE, který vyjel zpoza branky a bekhendem překonal Cháberu. Situace začíná být pro Kladno kritická. Asistence: Radim Hruška.