Plzeň – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Liberec – Zlín 4:3 (2:1 po s.n.) | Kladno – Chomutov 1:4 (kon.)
Třinec – Vítkovice 3:1 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 3:0 (kon.) | Slavia – Litvínov 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
HC Kometa Brno
Pátek 07.03.2014, 18:20Tipsport extraliga

Je tu konec zápasu, ve kterém vítězí domácí Energie nad Kometou 3:0. Po vítězné první třetině a brance Stanislava Balána z dorážky, přidal ve třetí třetině druhou branku po krásné individuální situaci Martin Zaťovič. Na 3:0 dokonal Roman Vlach do prázdné brány. Na toto už Kometa nedokázala odpovědět a odjíždí tak z Karlových Varů poražena.

Toto je ode mě pro dnešek vše a těším se u dalšího online přenosu na počtenou. (20:38:02)

60:00

58:16
    Michal Gulaši (KVA) dvě minuty za krosček a Tomáš Svoboda (KOM) dvě minuty vysokou hůl.

57:59
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    A je rozhodnuto! Do prázdné brány střílí puk hned po buly ROMAN VLACH! Bez asistence.

57:53
    Kometa to zkouší bez Trvaje!

57:53
    Hosté z Brna požádali o oddechový čas.

57:53
    Roman Vlach odpálil kotouč vysokou holí a navíc na zakázané uvolnění, takže se bude opět vhazovat před Závorkou.

57:24
    Nepřesná rozehrávka energetiků a vhazovat se bude po pravici Tomáše Závorky.

56:51
    David Zucker drží výborně kotouč v rohu kluziště a šetří tak čas, zatímco jeho spoluhráči střídají.

55:34
    Kometě se čas zkracuje a zatím si nedokáží vytvořit nějaký souvislejší tlak do brány.

54:11
    Brno je v plném počtu a může pokračovat ve snaze na vyrovnání.

53:15
    Energetici jsou usazeni v útočném pásmu a tlačí soupeře. Zatím však bez vážnější šance.

52:09
    Jenže po tlaku následuje vyloučení. Leoš Čermák (KOM) putuje na trestnou lavici na dvě minuty za vysokou hůl.

51:05
    Hosté mají nyní více ze hry a tlačí domácí v jejich obranném pásmu.

49:43
    Polovina třetí třetiny za námi a energetici mají zatím luxusní náskok dvou branek.

48:56
    Gulaši je na ledě a pro domácí začíná zkrácená přesilová hra, ve které mohou definitivně rozhodnout.