K. Vary – Kölner Haie 5:4 (po pr.) | HC Plzeň – SKA-1946 6:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:4 (1:1, 1:3, 2:0 - 1:0)
Kölner Haie
Pátek 09.08.2013, 15:00 • KV Arena • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

V 17:45 pokračuje program 12. ročníku turnaje O putovní pohár hejtmana Karlovarského kraje zápasem mezi Plzní a SKA Petrohrad. I z tohoto utkání vám na onlajny.com přineseme online reportáž. (17:18:58)

Karlovy Vary si do tabulky turnaje připíšou dva body za výhru v prodloužení. Na tu to dlouho nevypadalo, když domácí ve 32. minutě inkasovali a skóre bylo 1:4. Výměna golmana ale byla pro domácí tým impulzem ke zlepšení, které korunovali hráči týmovým výkonem ve třetí třetině, stejně jako v prodloužení.

Adam Rulík tak potvrdil svou pozici kapitána vstřelením dvou branek.

61:29
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!

Martin Osmík předal na modré ADAMU RULÍKOVI, ten si nabruslil směrem do rohu a střelou pod Köllejanovu lapačku rozhodl zápas. Asistence: Jiří Janata, Martin Osmík.

60:47
    Energie si ale puk vzala a nyní útočí ona.

60:30
    Kolín je v útoku.

60:01

Následovat bude pětiminutové prodloužení. V případě rovnosti výsledku pak i samostatné nájezdy.

60:00

59:46
    Na gól to už nevypadá.

57:29

JAKUB ORSÁG dokonává hat-trick, když vystřelil z úhlu, Köllejan puk vyrazil před sebe, kde stál jen hostující obránce, od jehož bruslí se puk odrazil do branky. Bez asistence.

56:58
    Jakub Truhlář se chtěl zapsat do střeleckých tabulek, ale jeho pokus se dá zařadit do kategorie propagačních.

56:15

55:40
    Vhazování po Frčkově levici.

55:21
    Domácí ale oslabení výborně brání.

54:15
    Marek Dimitrov (KVA) doplatil na nezbroušené mantinely KV Areny. Puk vyhozený po hrazení se totiž o nějakou nerovnost odrazil do prostoru a domácímu hráči nezbylo nic jiného, než použít zakázaných metod.

53:57
    Po tlaku před brankou se energetikům prosadit nepodařilo.

53:11
    Na domácích je vidět nezkušenost. Každý hráč by chtěl srovnat, ale souhra týmu občas drhne.

Vladimír Koča

Branky a nahrávky: 10. Orság (Janata), 38. Orság (Novák), 49. Rubeš (Adam), 58. Orság, 62. Rulík (Janata, Osmík) – 9. Glemser, 27. Kipp, 29. Hildebrand, 32. Schüpping (Lukes)

HC Energie Karlovy Vary: Harakal (32. Frček) – Rulík, Novák, Nguyen, Janata, Pfister, Vodička, Čejka, Dimitrov, Hubáček, Binias, Truhlář, Troška, Pastiřík, Trapl, Osmík, Beer, Orság, Rubeš, Adam.
    Kölner Haie: Ersel (31. Köllejan) – Fern, Zirnov, Frohn, Walkowiak, Pniewski, Rossger, Erk, Žulevs, Lukes, Kraus, Hildebrand, Glemser, Arnold, Beste, Ungemach, Drechsmann, Koopmann, Schüpping, Latuske, Valentin, Schug, Kipp.

Rozhodčí: Kadeřábek – Fagan, Vilhelm