K. Vary – HC Plzeň 6:0 (kon.) | SKA-1946 – Kölner Haie 2:5 (kon.) | Kölner Haie – HC Plzeň 1:5 (kon.)

Konec zápasu. (14:15:37)

Ve třetí třetině se s brankami roztrhl pytel! Za zmínku určitě stojí hatrick Niklase Hildebranda, a dva góly Maxe Lukese. Tito sva a ještě především brankář Ersel se zasloužili o vítězství svého týmu. Nashledanou u dalších utkání.

59:51
    Kolín právě vstřelil branku!
    Devět sekund před koncem ještě kosmetická úprava. Do úniku se dostal NIKLAS HILDEBRAND, který tak dovršuje svůj hatrick!

58:29
    Vyloučení na obou stranách. Semen Karasev (SKP), hrubost. Sebastian Marius Erk (KOH), hrubost. Oba dvě minuty.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:33
    SKA-1946 právě vstřelilo branku! Pozor, domácí se ještě hlásí o slovo! Nikita Ostapenko nahazoval kotouč od modré čáry, a před bránou ho šikovně tečoval VLADISLAV KURBATOV. Asistence: Ostapenko.

55:32
    Postavení mimo hru.

53:53
    Tak, a je vymalováno! Hosté se dostávají na rozdíl tří branek, a to znamená konec nadějí na obrat! MAX LUKES po krásné nahrávce z hole Artura Rossberga umístil kotouč pod horní tyč, a připisuje si tak druhou branku v utkání.

52:33
    Rusové šli dva na jednoho, nepřesná rozhodující přihrávka ale všechno zhatila.

51:26
    Petrohradští se tedy dvojnásobné početní převaze ubránili, mají ještě reálnou šanci na zvrat.

50:10
    Nikita Dynyak se ocitl tváří v tvář erselovi, jeho bekendový pokus ale nevyšel!

49:45
    Rusové ve čtyřech.

49:17
    Petrohrad se dokázal ve třech osvobodit.

48:34
    Petrohrad mííří do tří! Nikita Zhigalov (SKP)dostává také své dvě minuty, ale za krosček.

47:45
    Hlavní arbitr Patrik fagan opět vylučuje. Dvě minuty za sekání dostává Nikita Dynyak (SKP).

47:00
    Petrohrad se po založení útoku na chvíli usazuje v útočné třetině.

45:59
    Kolín vede o dvě branky, a může být poměrně v klidu, kdežto Petrohrad musí napnout všechny své síly k vyrovnání.

44:33
    Krátce po Žulevsově návratu z trestné lavice hosté zvyšují! NIKLAS HILDEBRAND si po Schuppingově asistenci připusuje druhý gól v utkání, a zvyšuje tak na 3:1. Asistence: Leonard Reto Schupping.

43:30
    Kolín hraje konečně v plném počtu, Maxim Žulevs je na ledě..

Matouš Bečka

Branky a nahrávky: 31. Maltsev (Dynyak), 57. Kurbatov (Ostapenko) – 21. Lukes, 32. Hildebrand, 45. Hildebrand (Schupping), 54. Lukes (Rossger), 60. Hildebrand

SKA-1946: Efimov – Mikhaylov, Remezov, Vasilyev, Kless, Malstev, Dynyak, Grishenko, Zubkovskiy, Kukshtel, Zhigalov, Ostapenko, Grachev, Zorin, Kurbatov, Tarletski, Ilia, Karasev, Efimov
    Kölner Haie: Ersel (Kollejan) – Fern, Zirnov, Frohn, Walkowiak, Pniewski, Rossger, Erk, Žulevs, Lukes, Kraus, Hildebrand, Glemser, Arnold, Drechsmann, Schupping, Schug, Kipp, Valentin, Ungemach