K. Vary – HC Plzeň 6:0 (kon.) | SKA-1946 – Kölner Haie 2:5 (kon.) | Kölner Haie – HC Plzeň 1:5 (kon.)
SKA-1946 – K. Vary 2:3 (kon.)
Kölner Haie
1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
HC Plzeň 1929
Sobota 10.08.2013, 15:45 • KV Arena, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

60:00
    Konec zápasu. (17:57:29)

58:10
    Niklas Kraus (KOH) vyloučen za držení, Köln jde do tří.

57:51
    Plzeň hraje v plném počtu.

57:35
    Za hrubost vyloučen Tim Drechsmann (KOH), hraje se ve čtyřech.

55:51
    Za zdržování hry vyloučen Jakub Pokorný (PLM)

53:19
    Hráči v rudých dresech se tentokrát ubránili bez větších potíží.

51:19
    Opět si plzeňští hokejisté zahrají proti oslabenému soupeři, hlavní rozhodčí potrestal faul Niklase Krause (KOH), dvě minuty za krosček.

49:34
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeň zkrácenou přesilovku využívá, prosazuje se FILIP KOKOŠKA a zvyšuje již na 5:1! Asistence: Tomáš Vracovský.

48:42
    Jakubec je zpátky na ledě, Plzeň kompletní.

48:13
    Další branku přidává po přihrávce Pokorného opět ONDŘEJ POLÍVKA! Asistence: Jakub Pokorný.

47:55
    Síly na ledě se srovnají, za podražení vyloučen Sebastian Marius Erk (KOH)

46:42
    Ještě šance pro Köln, přesilová hra po faulu Jana Jakubce (PLM), dvě minuty za faul loktem.

41:57
    I toto oslabení němečtí hráči ubránili.

40:01

40:00

39:57
    Ale přichází další faul ze strany německého celku, tentokrát dostává dvě minuty za podražení Christian von Berg (KOH).

39:31
    Hráči Kölnu dlouhé oslabení ustáli bez inkasované branky.

34:31
    Hodně frustrovaný Lennart Pniewski (KOH) krátce po vstřelení branky vypálil pukem směrem na rozhodčího, za což inkasuje trest ve hře.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 28. Drechsmann (Frohn) – 2. Vracovský, 15. Pokorný (Stráský, Šmíd), 35. Polívka (Pokorný), 49. Polívka (Pokorný), 50. Kokoška (Vracovský)

Kölner Haie: Köllejan (Ersel) – Fern, Zirnov, Frohn, Walkowiak, Pniewski, Rossger, Erk, Žulevs, Lukes, Kraus, Hildebrand, Koopmann, Arnold, Drechsmann, Schupping, von Berg, Kipp, Valentin, Beste
    HC Plzeň 1929: Štekr (Toman) – Polívka, Ivanič, Šmíd, Hůlka, Pokorný, Walter, Starý – Jakubec, Opava, Kučera, Kokoška, Stráský, Vracovský, Vavřička, Hajšman, Krystl, Vlček, Beneš, Zayml

Rozhodčí: Havelec – Schopf, Fiala