Prešov – Bardejov 3:2 (1:0 po s.n.) | Vítkovice – Zlín 5:2 (0:1 po s.n.) | Spišská N. Ves – Miskolc 4:1 (kon.)
Litvínov – Kladno 2:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 4:5 (0:2 po s.n.) | Piešťany – Pavlodar 3:4 (kon.)
Šumperk – Havířov 3:4 (kon.) | K. Vary – Landshut 5:3 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 5:3 (kon.)
Břeclav – Senica 6:0 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 8:4 (kon.) | Beroun – Kadaň 5:4 (1:0 po s.n.)
Znojmo – Jihlava 5:4 (kon.) | Litoměřice – Most 3:1 (kon.) | Olomouc – Třebíč 3:1 (kon.)
Přerov – Opava 0:7 (kon.) | Nové Zámky – SHK Hodonín 8:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:3 (2:2, 2:0, 1:1)
EV Landshut
Úterý 13.08.2013, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary - Tuhnice • Přípravné zápasy

Konec utkání, v poslední části jsme ještě byli svědky dvou branek. O tu první se postaral Radim Hruška, na druhé straně se prosadil Josh Godfrey. Energetici tak otočili nepříznivý stav z první třetiny 0:2 na konečných 5:3. Střelecky se především dařilo již zmíněnému Radimu Hruškovi, který rozvlnil brankovou síť dvakrát. Energie tak zvládla odvetu z Landshutu, kterou rovněž vyhrála. Pro dnešek se s vámi loučím, nashledanou u dalších sportovních klání. (20:15:18)

60:00

58:58
    Jedna minuta a dvě sekudny do konce utkání, zřejmě poslední vhazování se uskuteční před Eienhutem.

58:32
    Vary v plném počtu.

57:47
    Ty Morris (LAN), nyní obdržel osobní desetiminutový trest za nesportovní chování. Automaticky tedy zamířil pod sprchy.

56:32
    Ve stejném čase vyloučen Jan Tomeček (KVA).

56:32
    Landshut právě vstřelil branku!
    Landshut při signalizované výhodě ještě snižuje na 3:5! Zasloužil se o to JOSH GODFREY, který šikovně tečoval střelu Codyho Thortona. Asistence: Cody Thorton, Riley Armstrong.

55:36
    Druhý hlavní rozhodčí vylučuje Michala Gulašiho (KVA), dvě minuty za hrubost.

55:10
    Pěkná sólová akce Martina Rohana, jeho pokus ovšem zmařil Eisenhut.

54:07
    Landshut opět v plném počtu, ve stejném čase zakázané uvolnění hostí.

53:35
    Florian Zimmerman vyhazuje.

52:07
    Stephan Kronthaler (LAN) již také ví, jaké to je, sedět na trestné lavici. Dostává dvě minuty za hákování.

51:15
    Domácí se ubránili, jsou kompletní.

50:03
    Kotouč je po odrazu v hledišti, vhazuje se před Habalem.

49:15
    Roman Vlach si jde opět sednout na trestnou lavici, dnes již potřetí. Dvě minuty za držení protihráče.

48:43
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    "Pátá, právě teď odbila!" To skadují karlovarští fanoušci poté, co RADIM HRUŠKA vstřelil svůj druhý gól v dnešním utkání a zvýšil tak na 5:2. Asistence: Marek Hovorka.

48:20
    Dobrá Kverkova střela zápěstím, Eisenhut má kotouč v lapačce.

47:30
    Michal Gulaši osvobozuje Energii.

46:33
    Hlavní arbitr Kostourek bude opět vylučovat. Roman Valach se provinil držením protihráče.

Matouš Bečka

Branky a nahrávky: 12. Koblasa, 13. Zaťovič (Hovorka, Parýzek), 30. Hruška (Zaťovič), 38. Gulaši (Vlach, M.), 49. Hruška (Hovorka) – 10. Abstreiter (Davidek), 11. Armstrong (Thorton), 57. Godfrey (Thorton)

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Závorka) – Parýzek, Grman, Bičánek, Rohan M., Gulaši, Schusser, Kubka, Tomeček – Zaťovič (C), Hruška, Hovorka – Doležal, Vlach, Zucker – Rohan T., Vachovec, Koblasa – Harkabus, Kverka, Vaněk
    EV Landshut: Stewart (43. Eisenhut) – Godfrey, Kronthaler, Geipel, Wagner, Smazal, Rogl – Brandl, Thornton, Busch, Davidek, Loibl, Schmidpeter, Zimmermann, Brenniger, Abstreiter, Morris, Forster, Armstrong

Rozhodčí: Kostourek, Zubzanda – Belko, Gerát