Zenit – FC Ferreira 4:2 (kon.) | AC Milán – Eindhoven 3:0 (kon.) | Maribor – Plzeň 0:1 (kon.)
Celtic – Karaganda 3:0 (kon.) | Real Sociedad – Lyon 2:0 (kon.)
NK Maribor
0:1 (0:1)
FC Viktoria Plzeň
Středa 28.08.2013, 20:45 • Ljudski vrt, Maribor • Liga mistrů (předkola)

Pro dnešek je to všechno. Děkujeme Vám za pozornost při sledování našeho online přenosu a u zápasů Plzně v základní skupině UEFA Champions League na shledanou. (22:57:02)

Fanoušci Plzně i celého českého fotbalu budou s napětím očekávat los soupeřů pro základní skupinu, který se koná už zítra v podvečer v Monaku a díky nám ho můžete sledovat v online přenosu!

NK Maribor 18 – 13 FC Viktoria Plzeň

Plzeň předvedla v odvetném utkání na půdě výborný výkon a velmi důležitý byl první gól, který dokázali Západočeši dát už ve třetí minutě zásluhou Stanislava Tecla. Maribor si vytvořil několik šancí, které i mohly skončit gólem, ale nestalo se tak i díky poctivé obraně Viktorie.

Plzeň postupuje po dvou letech znovu do základní skupiny Ligy mistrů, když znovu stejně jako před dvěma lety neprohrála v předkolech ani jeden zápas!

Je konec a Viktoria Plzeň postupuje do základní skupiny Ligy mistrů!!!

90+2
    Žlutou kartu ještě dostává plzeňský Daniel Kolář.

90+2
    Petrželovi je pískána ruka, ale to určitě Plzni nevadí.

90
    Sudí Brych nechává i ve druhém poločase nastavit dvě minuty.

90
    Domácí se ještě pokouší o rychlou rozehrávku.

90
    Žlutou kartu ještě dostává domácí Martin Milec.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby je tady.

89
    Plzeň se dostala k míči a ještě se pokouší třeba přidat druhý gól a definitivně zpečetit svojí výhru.

88
    Maribor to znovu zkouší, ale centr z pravé strany opět postrádal přesnost.

86
    Maribor se pokouší ještě něco udělat s výsledkem alespoň dnešního utkání.

85
    Pavel Vrba připravil poslední střídání. Jana Kovaříka nahrazuje Daniel Kolář.

84
    Domácí jsou častěji u míče, ale znovu musíme opakovat, že daleko od Kozáčikovy branky.

84
    Plzeň je necelých deset minut od druhé účasti v Lize mistrů v klubové historii!

Jakub Vais

Branky: 3. Tecl (Rajtoral)

Karty:   30. Viler (MAR), 74. Filipovič (MAR), 90. Milec (MAR) – 90+2. Kolář (PLZ)

NK Maribor: Handanovič – Milec, Rajčevič, Arghus (46. Filipovič), Viler – Ibraimi, Cvijanovič, Tavares (65. Mendy), Mertelj, Bohar (75. Mejač) – Fajič.

Náhradníci Pridigar – Filipovič, Mejač, Mendy, Derviševič, Potokar, Črnic.
    Trenér: Ante Čačić.

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Řezník (28. Petržela), Procházka, Čišovský, Limberský – Horváth, Hořava – Rajtoral, Darida, Kovařík (85. Kolář) – Tecl (75. Ďuriš).

Náhradníci Pavlík – Hejda, Petržela, Ďuriš, Wágner, Bakoš, Kolář.
    Trenér: Pavel Vrba.

Rozhodčí: Brych – Borsch, Lupp – Fritz, Winkmann (všichni Německo)

Diváci: 12 306
    20.08.2013
    Plzeň - Maribor 3:1

Branky: 8. Čišovský (Darida), 58. Darida (Kovařík), 90. Ďuriš (Rajtoral) – 66. Mejač

Karty:   75. Hořava (PLZ), 81. Ďuriš (PLZ) – 34. Cvijanovič (MAR)