6:5 (2:1, 1:3, 3:1)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 07.09.2013, 11:00 • Petrohrad, SC "Jubilee" Small Arena • MHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (13:21:57)

Je dobojováno. Karlovarští "mládežníci" ztratili další dobře rozehraný zápas (po ligové premiéře v Jaroslavli) a navíc dnes nezískali ani bod, ač v utkání několikrát vedli. Závěrečná část ovšem lépe vyšla domácímu týmu, za které se dvakrát prosadil Gasjukov a jednou Šjolokov, který zvyšoval již na 6:4 pro SKA-1946. Naději pro Energii vzkřísil v 54. minutě Bezúch, ovšem to bylo ze strany Karlových Varů vše. Domácí již svůj "hubený" náskok do konce zápasu uhájili a získávají plný počet bodů za těsnou výhru 6:5.

60:00

58:39
    Vary to zkouší bez brankáře a s šesti hráči v poli!

58:39
    Oddechový čas pro hosty.

58:00
    Posledních stodvacet vteřin mají hokejisté Karlových Varů na vyrovnání!

54:08
    Oba týmy jsou v plném počtu.

53:45
    Oddechový čas pro domácí.

53:45
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Gólová přestřelka však zdaleka nekončí! Šanci Karlových Varů na body z ledu Petrohradu oživil gólem JURAJ BEZÚCH, Energie prohrává již "pouze" 5:6! Asistence: Martin Kečkeš, David Gríger.

52:08
    Potyčka mezi Sebastianem Gorčíkem a Denisem Orlovič-Grudkovem, oba dostávají dvouminutový trest.

50:46
    SKA-1946 právě vstřelilo branku!
    Dokonalý obrat SKA-1946! Šestý gól dává JEGOR ŠJOLOKOV! Asistence: Maxim Nikolajev, Grigorij Vašenko.

49:41
    Opět se hokejisté Petrohradu prosazují v přesilové hře, pátou domácí branku dává znovu DANIIL GASJUKOV a SKA opět vede! Asistence: bez asistence.

48:18

48:08
    Domácí se prosazují ještě při hře čtyři na čtyři, vyrovnávací branku dává DANIIL GASJUKOV. Asistence: bez asistence.

47:45
    Přesilovka hostů je u konce, David Honzík dostává dvouminutový trest, na trestnou lavici usedá Bezúch.

46:16
    Leonid Avtomov dostává dvouminutový trest za sekání, Karlovy Vary si zahrají přesilovou hru.

40:01

Ve druhé třetině se opět měnilo skóre ve prospěch domácího týmu, které dostal do dvoubrankového "trháku" hned ve 21. minutě Avtomov. To ale bylo na dlouhou dobu vše, protože "ke slovu" se dostali hosté z Karlových Varů. Ve 25. minutě snížil na 2:3 Kvapil a hned o dvě minuty později vyrovnal Tomeček. Pak měli karlovarští velkou šanci, ale sudí gól neuznal. Nakonec se hosté přece jenom dočkali, když se ve 33. minutě trefil Gríger a obrat byl "na světě"!

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 16. Orlovič-Grudkov (Avtomov), 19. Grebenščikov (Avtomov, Kondratěv), 21. Avtomov (Gasjukov), 49. Gasjukov, 50. Gasjukov, 51. Šjolokov (Nikolajev, Vašenko) – 5. Táborský, 25. Kvapil (Kverka), 27. Tomeček (Bezúch), 33. Gríger, 54. Bezúch (Kečkeš, Gríger)

SKA-1946: Korobov (Bohdanov) – Vašenko, Malenkich, Moskaljov, Gasjukov, Kostygov, Valencov, Rykov, Djačenko – Orlovič-Grudkov, Dergačjov, Borisov – Grebenščikov, Kondratěv, Avtomov – Jackanič, Rjašencev, Nikolajev – Šjolokov, Laričev, Novozilov
    HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Fečo) – Kvapil, Škvor, Kečkeš, Dvořák, Šafář, Šimek, Adam, Bahounek – Tomeček, Flek, Kverka – Bezúch, Táborský, Kohout – Gorčík, Gríger, Beránek – Csamangó, Hroch, Rubeš

Rozhodčí: Maxim Sidorenko