Jihlava – Havířov 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Beroun 3:4 (kon.) | Most – Litoměřice 2:7 (kon.)
Mladá Boleslav – Šumperk 6:1 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 0:3 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:3 (kon.)
Olomouc – Třebíč 3:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
BK Havlíčkův Brod
Středa 11.09.2013, 17:30 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

Dnešní duel je u svého závěru a radostnější jsou hosté z Havlíčkova Brodu, kteří ukázali velkou efektivitu v zakončení a odvážejí si z Budvar arény výhru 3:0. Motor dnes doplatil na špatnou produktivitu, když domácí střelci naráželi na výborného brankáře Dolejše. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (19:54:54)

60:00

59:26
    Ještě jeden icing Havlíčkova Brodu.

59:01
    Rozběhla se poslední minuta třetí třetiny a zřejmě i celého zápasu.

58:30
    Třetina to chytře zkoušel na Dolejše zpoza branky, ale neuspěl, a vzteky praštil hokejkou o led.

58:12
    Lukáš Havel mohl podtrhnout zmar domácích, ale trefil pouze horní tyč.

58:12
    Chmelíř fauloval unikajícího Havla a je nařízeno trestné střílení!

57:39
    Zakázané uvolnění i na druhé straně.

56:44
    Zatímco hosté vyhodili na icing, stadionem se pomalu rozbíhá mexická vlna.

55:45
    Diváci skoro až žalostně prosí: "My chceme gól." Na jejich přání by hokejisté v modrém rádi odpověděli pukem v Dolejšově síti, ale dnes si zřejmě vybírají "zápas blbec."

55:05
    Hosté hrají chytře, nic nevymýšlí a čekají v hluboké obranné ulitě.

54:01
    Kuchejdova střela sražena do ochranné sítě.

52:37
    Zámek Jihočechů trval i po přesilovce, než Novákovi přeskočil kotouč hůl.

52:03
    Ondřej z hranice brankoviště jen těsně minul.

51:47
    A teď už v pěti.

51:03
    Branka Dolejše je pro Motor asi zakletá, hosté už jsou ve čtyřech.

50:53
    Dnešní utkání sleduje 5814 diváků!

50:25
    Motoru dnes není souzeno! Melka netrefil odkrytou branku!

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 21. Havel (Polodna, Kolafa), 24. Dvořáček (Maliník), 46. Maliník (Dvořáček, Štěpánek)

Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Kůdela) – Posmyk, Vráblík, Novák, Moravec, Chmelíř, Pavlíček, Prokop – Kotalík, Skuhravý, Kuchejda – Třetina, Melka, Mavrojanidis – Bárta, Šachl, Ondřej – Ferebauer, Přibyl, Vaniš.
    BK Havlíčkův Brod: Dolejš (Opršal) – Kolafa, Novotný, Drtina, Vágner, Semrád, Korim, Zítka – Havel, Polodna, Semorád – Rytnauer, Endál, Berger – Štěpánek, Dvořáček, Maliník – Milfait, Stehlík, Chlubna.

Rozhodčí: Souček, Schmejkal – Šperl, Zíka