Mladá Boleslav – Motor ČB 3:2 (kon.) | Most – Třebíč 3:5 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 3:4 (po pr.)
Jihlava – Kadaň 6:2 (kon.) | Havířov – Olomouc 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.)
Beroun – Litoměřice 3:4 (1:2 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 20.11.2013, 18:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232,
Ústí nad Labem-Bukov;
souřadnice: 50° 40′ 38″ s. š • 1. liga (ČR)

Ústí nad Labem – Hokejistům z Vysočiny se ve Zlatopramen Areně nedařilo, od postupu Havlíčkova Brodu do I. hokejové ligy ČR (sezóna 2006/2007) Rebelové všech dvanáct střetnutí v Ústí nad Labem prohráli. Toto tvrzení platilo až do utkání 24. kola (sezóna 2013/2014), kdy Slovan těsně podlehl červenobílým 1:2. Lvi v zápase vedli díky brance Václava Meidla ze třetí minuty. Góly Davida Dvořáčka a Radka Čípa strhly výhru na stranu hostů. Před zápasem byla minutou ticha uctěna památka Aleny Brožové, věrné fanynky Ústeckých Lvů.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:11:35)

Zápasové statistiky:

Branky a nahrávky: 3. Meidl (Grin, Sklenička) – 12. Dvořáček (Maliník, Stach), 17. Číp (Havel, Polodna).
    Ofsajdy: 5:1.
    Vyhraná vhazování: 39:21 (15:2, 13:12, 11:7).

Nejlepšími hráči jsou oba chytající brankáři:

HC Slovan Ústečtí Lvi: Jan Dlouhý.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Filip Šindelář.

60:00

59:40
    Slovan riskuje power-play!

59:34
    Rebelům se podařilo zbavit se puku nahozením do útočného pásma.

59:28
    Další ofsajd Slovanu (na ofsajdy 5:1).

58:49
    Oddechový čas pro domácí.

58:49
    Postavení mimo hru domácích posouzeno jako úmyslné, buly po levici Dlouhého v obranné třetině Lvů (na ofsajdy 4:1).

57:10
    Lvi kombinují na vlastní polovině.

55:49
    Postavení mimo hru žlutomodrých (na ofsajdy 3:1).

55:21
    David Dvořáček zůstal ležet po souboji s bránícím hráčem domácích na ledě, hlavní arbitr Miroslav Petružálek přerušil hru. Komerční přestávka.

55:10
    Stach adresoval přihrávku před branku volnému Dvořáčkovi, který ve vyložené šanci nepřekonal ležícího Dlouhého a vystřelil vedle.

54:46

53:58
    Znovu se puk po vhazování od Daniela Boháče dostal k Janu Dlouhému, který pro změnu vyrazil.

53:56
    Na buly v obranném pásmu Lvů úspěšnější Daniel Boháč, jenž poslal kotouč vlastnímu hájci svatyně, který přerušuje hru.