Benago Praha – Rádio Krokodýl Brno 9:1 (kon.) | Chrudim – Kladno 4:0 (kon.) | Tango Brno – Interobal Plzeň 14:1 (kon.)
Balticflora Teplice – Helas Brno 5:0 (kon.) | Vysoké Mýto – Hradec Králové 11:4 (kon.)
FC Balticflora Teplice
5:0 (0:0)
Helas Brno
Pátek 13.09.2013, 20:00 • Sportovní hala Teplice • 1. Futsal liga

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (21:38:54)

Balticflora Teplice si připisuje první vítězství a to zcela zasloužené, když porazila Helas 5:0!

38:20
    Teplice právě vstřelily branku!
    O osudu zápasu je rozhodnuto!! Kapitán JIŘÍ NOVOTNÝ překonal Šimona tváří v tvář!

36:59
    Brankář Tiago se mohl zapsat mezi střelce, když zkoušel přelobovat svého kolegu Šimona, ale jeho pokus skončil těsně nad.

36:16
    Tepličtí kontrolují hru s nadějemi Helasu to nevypadá příliš dobře.

35:19
    Brněnský Lerch hlavičkou prověřil Tiaga, ten ovšem vytáhl skvělý reflexivní zákrok a nadále tak drží čisté konto.

31:55
    Ferreira mohl přidat další branku, ale Šimon se nyní vyznamenal a drží tak naděje Helasu.

30:09
    Na rozdíl čtyř branek zvýšil dělovkou RAFAEL. Brankář Šimon byl bez šance.

24:30
    Neskutečné. Tepličtí si schovali góly na druhý poločas. PAULO PINTO zvýšil tvrdou střelou na rozdíl tří branek!

22:15
    Krasná akce Balticflory. Střelec Ferreira tentokrát přihrával a de SOUZA zvyšuje náskok Teplic.

21:37
    Krásná branka Teplic. Souza si prohrál s obráncem a připravil míč doslova na zlatem podnose FERREIROVI a ten se ne mýlil.

20:19
    Rozehrávku obstaral i domácí ihned se hnali do útoku a brankář Šimon si připsal další úspěšný zákrok.

21

První poločas vyzněl jasně pro teplickou Balticfloru, která byla jasně aktivnější, ale nedokázala svoji převahu gólově vyjádřit. Uvidíme co přinese druhý poločas.

19:39
    Ferreira se dostával do šance, ale utekl mu míč a rozehrávat tak bude gólman Šimon.

19:04
    Teplický Paulo se výborně uvolnil a vystřelil, ale brankář Šimon byl na svém místě.

18:53
    Skvělý zákrok předvedl brankář Balticflory Tiago, když vyběhl a vyhlavičkoval míč.

Jakub Zahradníček

Branky: 21. Ferreira (Souza), 22. de Souza (Ferreira), 24. Paulo Pinto (Barbosa), 30. Rafael (Flavio), 38. Novotný (Ferreira)

Karty:   17. Barbosa (TEP)

FC Balticflora Teplice: Tiago – Novotný, Kalina, Kilián, Mamiyev, Sláma, Bruno Flavio, Paulo, de Souza, Ferreira, Rafael, César Antonio
    Helas Brno: Šimon – Cupák D., Cupák V., Klimeš, Lidmila, Šplíchal, Vlach, Sýkora, Ovčačik, Lerch, Havlík, Tuháček

Rozhodčí: Henych, Melničuk