Vsetín – SHK Hodonín 1:5 (kon.) | Jablonec n/N – Sokolov 1:5 (kon.) | Klatovy – Žďár n/S 5:4 (kon.)
Jindř. Hradec – Klášterec nO 2:5 (kon.) | Tábor – Kobra 1:3 (kon.) | Milevsko – Nymburk 3:6 (kon.)
Vrchlabí – Bílina 6:3 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 6:2 (kon.) | Děčín – Mor. Budějovice 1:2 (kon.)
Orlová – Frýdek-M. 2:8 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Prostějov – Nový Jičín 4:2 (kon.)
Břeclav – Přerov 2:7 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 5:1 (kon.)
HK Opava
3:2 (1:0, 2:2, 0:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 25.09.2013, 18:00 • Zimní stadion města Opavy, kapacita 5400 diváků. • 2. liga skupina Východ

Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:32:38)

Opavští hokejisté opět splnili svůj standard tří vsítěných gólů v utkání a porazili v pohledném klání Valašské Meziříčí 3:2. Slezan mohl v závěru doplatit na neproměněné šance z prvních dvou částí, nakonec ale všechny body zůstávají ve slezské metropoli.

60:00

59:51
    Tlak hostů končí odpískaným ofsajdem.

59:32
    Po buly vypálil od modré Heča, Šafránkův beton byl ale na místě!

59:29
    Oddechový čas tentokrát na straně Valašského Meziříčí.

59:29
    Výborný zákrok Dušana Šafránka, který schoval puk do lapačky a následně si obratně vybruslil z míst, kam mířili dojíždějící hráči.

59:01
    Hosté to zkoušejí v šesti bez Slováka v bráně!

58:20
    Baďurova rána byla hodně nepřesná.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Zda i zápasu si netroufám při pohledu na led tipovat.

57:35
    Kubáč to zkoušel zpoza brány, byl ale včas odstaven.

57:02
    Domácí kouč Karel Suchánek si vyžádal oddechový čas. Je potřeba hru trochu uklidnit.

56:50
    Pokus Miroslava Vargy z mezikruží byl zblokován, tohle byla hodně dobrá střelecká příležitost! Valaši rozhodně nejsou bez šance na vyrovnání, ba naopak!

56:16
    Tichý vyrobil minelu v obraně, hosté ale jeho chyby nedokázali využít. Přihrávka z pravé straně ke svému adresátovi nedorazila.

55:48
    A další přerušení hry. Hra je teď hodně rozkouskovaná.

55:42
    Kotouč skončil v ochranné síti a bude se opět vhazovat.

55:14
    Následně pískán další ofsajd a hra se tak stěhuje do středního pásma.

55:01
    Opava přečkala oslabení bez újmy na skóre.

54:19
    Z úhlu vypálil Jiří Slovák II., kotouč ale letěl mimo.

Filip Lefenda

Branky a nahrávky: 16. Herman (Měch), 22. Barinka, 35. Chalupa (Herman, Tichý) – 31. Martiník (Varga D., Kubáč), 39. Varga Mi. (Kvapil, Varga D.)

HK Opava: Šafránek (Kober) – Kysela, Vrabel, Galvas, Tichý, Tůma, Pavelek, Mosler, Bednárek – Džemla, Měch, Herman, Barinka, Vítek, Polok, Vlašánek, Wolf, Černý, Baďura, Svoboda, Chalupa
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák I. (Smolka) – Ferenc, Hartmann, Heča, Kubáč, Zábojník, Kvapil, Martiník, Matušenko, Prycl, Randýsek, Slovák II., Stráněl, Tomiga, Vaněk, Varga D., Varga Ma., Varga Mi.

Rozhodčí: Šutara – Bojda, Mikler