HC Energie Karlovy Vary
7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
Dinamo-Šinnik Bobrujsk
Pondělí 16.09.2013, 18:00MHL

Je dokonáno, domácí vlčí smečka vyhrála nakonec 7:1. Ve třetí třetině padly tři branky, dvakrát se trefil Tomáš Harkabus a jednou Tomáš Dvořák. Hosté už hráli naprosto odevzdaně, o nic už jim nešlo. Pro dnešek je to vše, na shledanou u dalších sportovních přenosů. (20:05:16)

60:00

59:50
    Deset sekund před koncem utkání se ještě vhazuje před Karnauchovem.

58:45
    David Troška je na ledě.

58:41
    Jakub Flek (KVA) dostává dvě minuty za podražení.

58:28
    Denis Čerevač (DSB) dostává dvě minuty za faul loktem.

57:17
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Při vlastním oslabení se do šance dostal opět TOMÁŠ HARKABUS, který zkompletoval hattrick! Dostal se k němu odražený kotouč a obrana hostí ho jen marně stíhala! Jeho bekendový pokus skonšil v síti!

56:25
    Tři minuty a třicet pět sekund do konce utkání, Energie vede o pět branek, zápas má jasně ve svých rukou.

55:20
    Domácí si teď nerozumněli, rozehrávka končí zakázaným uvolněním.

54:06
    Další šance Energetiků, Ondřej Beránek trefuje střed brány.

52:20
    Tomáš Harkabus šel na hattrick! Jeho bekendový pokus skončil mimo bránu!

50:34
    Tak, tohle byla možná ještě větší hokejová parádička! Vojtěch Tomeček na modré čáře udělal otočku a bekendem poslal puk na najíždějícího TOMÁŠE DVOŘÁKA, který se trefil pood horní tyč! Energie vede 6:1!

49:31
    Vladislav Misnikov (DSB) je vyloučen za zdržování hry.

48:51
    Tak to byla parádní hokejová akce! David Gríger zavezl kotouč za modrou čáru, a přenechal ho TOMÁŠI HARKABUSOVI! Ten udělal nejprve první kličku do bekendu, ještě se stihl vrátit a nakonec forhendem překonal Karnauchova mezi betony! Asistence: David Gríger, Denis Šimek.

48:19
    Po dlouhé výhodě, kterou měl k dispozici domácí tým, je tu další vyloučení. Na hanbu míří opět Fjodor Kačan (DSB).