Kometa Brno – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Písek – Ústí n/L 7:0 (kon.) | Havířov – Třinec 4:7 (kon.)
Slavia – Pardubice 2:4 (kon.)
HC Kometa Brno
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Čtvrtek 28.11.2013, 16:15ELIOD extraliga mladšího dorostu

Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (18:25:00)

Je to tak, Kometa nakonec hostující power-play zvládla a po dvou domácích prohrách dokázala porazit nováčka soutěže ze Žďáru nad Sázavou těsně 3:2.

60:00

59:55
    Puk míří z útočného pásma hostí, Kometa by se měla již ubránit.

59:23
    Loubal míří ven z brány, hosté to zkusí v šesti!

59:04
    Vhazování před Loubalem, ten tak ještě nemůže opustit svoji bránu.

59:04
    Oddechový čas pro hosty.

59:04
    Hosté hrají aktivně, domácí se srdnatě brání.

57:38
    Hosté v plném počtu. Kometa své vedení navýšit nedokázala navýšit, hosté tak živí naděje na body z dnešního utkání dále.

55:38
    Přesilovka Komety, vyloučen je Trejbal za hákování.

54:58
    Žďár právě vstřelil branku!
    Ještě očividně není nic hotovo, hosté pět minut před třetí sirénou snižují a dostávají se brněnskému týmu na dostřel. Branku vstřelil MATĚJ ŠTEFKA. Asistence: Karel Geba, Vladimír Zahradník.

54:46
    Hosté stále mají v posledních minutách lehce navrch, Kometa vyhazuje puk jen na zakázané uvolnění.

52:31
    Hosté ale ještě neskládají zbraně, po jejich tlaku však puk končí na střídačce žďárského mužstva.

51:32
    Důležitá branka pro domácí celek, který navýšil své vedení a hraje momentálně ve velké pohodě.

50:36
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brno právě navýšilo své vedení. K puku na modré čáře se dostal brněnský zadák MICHAL FURCH, který napřáhl a nechytatelnou ránou prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Dominik Knap.

47:51
    Hosté pokračují ve svém náporu z přesilové hry. Dostál se v této části utkání musí mít na pozoru.

47:28

45:45
    Jankovský se na modré čáře rozhodl pro tvrdou střelu z první, ale domácí Dostál si s ránou poradil.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 7. Matula (Škvrně), 31. Škvrně, 51. Furch (Knap) – 31. Nečas (Havránek), 55. Štefka (Geba, Zahradník)

HC Kometa Brno: Dostál – Furch, Jeřábek, Kučera, Mikyska, Petrla, Trnka, Zábranský, Zukal, Čejka, Gajarský, Hasoň, Klenec, Knap, Král, Krejčí, Matula, Süss, Svoboda, Škvrně, Šmída.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Loubal – Trejbal, Jankovský, Jančařík, Nečas, Geba, Havránek, Macek, Švanda, Kaut, Štefka, Macky, Matýs, Zahradník.