Č. Budějovice – Žižkov 1:1 (kon.) | Slavia – Liberec 0:1 (kon.) | Třinec – Brno 1:2 (kon.)
Pardubice – Táborsko 0:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Ostrava 2:0 (kon.) | Znojmo – Frýdek-Místek 4:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:1 (1:0)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 25.01.2014, 10:00 • UMT Eden (Praha) • Tipsport liga

Konec zápasu. (11:42:35)

89
    Zápas se jen dohrává. Bojuje se ve středu pole.

87
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Žižkov srovnává z rohového kopu, když se hlavou prosadil MICHAL ŠKODA.

85
    Na hranici vápna po standardce Dynama fauloval Jasanský, míč pro Žižkov.

84
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Mareš, přichází Redzepi.

83
    Zraněný nyní po souboji s Tomáškem i Mareš a také bude muset střídat.

81
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Benát, přichází Tomášek.

80
    Benát pokračuje a již se opět hraje.

79
    Na trávníku zůstal ležet Benát a musí být ošetřovaný.

77
    Po rychlém protiútoku se snažil Kadula posílat míč na Jasanského, ten se ale k zakončení nedostal.

75
    Po standardce Dynama se v ofsajdu ocitl Rastislav Chmelo.

74
    Žižkov je ve druhém poločase o poznání aktivnější. V posledních minutách se hraje na polovině Dynama.

72
    Po chybě obrany Dynama šli Žižkovští tři na dva. Celou situaci ale pokazil Škoda, který se chtěl prosadit individuálně.

70
    Po velkém tlaku Pražanů nyní parádní střelou zpoza vápna nastřelil Mareš břevno!

68
    Obrovské šance Žižkova. Míč na brankové čáře nyní musel za překonaným Rodingerem nový stoper Richard Kalod.

67
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Redzepi, přichází Carda.

65
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Brunclík, přichází Hála.

64
    První velkou šanci Žižkova měl po rohu Škoda, svou hlavičku ale poslal mimo.

62
    Hraje se ve středu pole. Míč mají teď častěji Žižkovští,do šancí se ale nedostávají.