To je ode mě pro dnešek vše a těším se u dalšího on-line přenosu. Přeji příjemný zbytek večera! (18:23:10)

Statistiky třetí třetiny:

Střely na branku: 7:12
    Vhazování: 14:8
    Vyloučení: 1:3

V poslední části utkání se energetici zaměřili spíše na obrannou činnost a udržení zápasu ve svých rukou. Nejprve ještě zdramatizoval závěr utkání gólem z kraje třetiny Mark Lypkaň. Poté už ale hostující junioři, žádné přiblížení soupeři nedovolili a na závěr ještě přidal pátý gól do sítě MVD Daniel Vachutka. Energetici si tak z Balašichou poradili i v odvetě a odvážejí si další tři body.

60:00

59:53
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Poslední gól zápasu přidává ještě do prázdné branky DANIEL VACHUTKA. Bez asistence

58:59
    Timeout také na druhé straně a Kornjakov rovnou zůstává na střídačce.

57:49
    Energie si vzala oddechový čas, aby našetřila poslední potřebné síly a dotáhla utkání do vítězného konce.

51:19
    Jen co Kvapil opustil trestnou lavici ho na ní vystřídá Denis Šimek (KVA).

49:00
    Za hrubost si odpyká dvě minuty Tomáš Kvapil (KVA).

48:45

46:45
    Za podražení si půjde odpočinout Sergej Zborowski (MVD).

43:37
    MVD právě vstřelilo branku!
    Domácí načínají poslední třetinu jak nejlépe to jde a využívají přesilovku. Přesnou střelu vyslal po asistenci Prochorova MARK LYPKAŇ. Asistence: Alexej Prochorov, Ilja Šipov

42:49
    Denis Šimek (KVA) si odsedí dvě minuty za bránění ve hře.

40:01

Statistiky druhé třetiny:

Střely na branku: 8:6
    Vhazování: 15:11
    Vyloučení: 2:1

Energetici vlétli skvěle i do druhé třetiny a hned z kraje vsítili třetí gól zápasu. Nejprve přidal další gól David Gríger. Chvíli na to se však domácím podařilo snížit na 1:3, po střele Alexeje Prochorova. Poté ještě Gorčík přidal další gól a po druhé třetině je stav zápasu 1:4. Ke konci druhé části se ještě rozpoutala rvačka mezi Dvořákem a Djačemkem. Oba dostali trest pět minut plus OT do konce utkání a dnes už svému týmu ani jeden nepomůže.

40:00

37:51
    Po souboji na mantinelu se do sebe pustili Djačenko (MVD) a Troška (KVA). Pěstní souboj vyvrcholil tresty pro oba hráče. Ani jeden už si dnes nezahraje, protože rozhodčí udělil každému pět minut plus OT do konce utkání.

Daniel Kot

Branky a nahrávky: 26. Prochorov (Šipov), 44. Lypkaň (Prochorov, Šipov) – 7. Vachutka, 8. Kohout (Zadražil), 24. Gríger (Vachutka), 31. Gočík (Zadražil), 60. Vachutka

HK MVD Balašicha: Bočarov (8. Kornjakov) – Lesnikov, Kuzněcov, Lypkaň, Zborowski, Pavelčuk, Jermošenko, Korjagin, Shusterman – Nikolajev, Uvarov, Bešarov, Prochorov, Jefremov, Sidljarov, Markovin, Bazanov, Savelij, Djačenko, Ali-Zade, Šipov
    HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Fečo) – Kvapil, Dvořák, Škvor, Šimek, Troška, Horvath – Flek, Beránek, Gríger, Harkabus, Táborský, Vachutka, Kohout, Vrána, Gorčík, Zadražil, Hroch, Krliš

Rozhodčí: Alexandr Soin