7:3 (2:1, 1:0, 4:2)
EC Red Bull Salzburg
Čtvrtek 20.02.2014, 18:00 • KV Arena • MHL

To je ode mně pro dnešek vše a já se budu těšit u dalšího onlajn přenosu. Přeji příjemný zbytek večera. (20:08:07)

V třetí třetině se strhly gólové hody. K vidění bylo daleko více pěkných akcí a střel, než v předchozích periodách. Tuto třetinu nakonec stejně jako i ty dně předchozí vyhráli karlovarští (4:2) a mohou se radovat ze třeí bodů a zaslouženého vítězství.

60:00

58:04
    V závěru třetiny usedne ještě na trestnou lavici Filip Linder (SLZ).

58:02
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:52
    Salzburg právě vstřelil branku!
    A je tu další gól. Tentokráte na druhé straně. NICO FRIMAN přejel do útočného pásma a téměř totožně, jako před ním jeho spoluhráč Hochkofler, střílí gól do stejného místa. Asistence: Filip Orsagh

55:56
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Gólová smršť Energetiků pokračuje. Tentokráte sám DAVID GRÍGER zkusil prověřit Karjalainena, kterého nakonec překonal. Asistence: Jiří Fronk, Daniel Hroch

52:31
    A další gól. David Gríger skvěle zacláněl před hostujícím gólmanem a tak střela MARTINA KEČKEŠE, prošla za jeho záda jako po másle. Asistence: David Gríger, Jiří Fronk

49:17
    Po Dvořákovo nahození puk před brankou tečoval JIŘÍ FRONK, jeho teč přeletěla přesně přes rameno Karjalainena a Fronk zvyšuje na 5:2. Asistence: Tomáš Dvořák

46:21
    Energetici už jsou v plném počtu a snaží se rozehrát od vlastní branky.

44:01
    Na trestnou lavici za podražení usedne Peter Horvath (KVA).

43:36
    Gól, který vrací hosty opět do hry střílí PETER HOCHKOFLER. Přejel modrou čáru a zápěstím vystřelil přesné mezi Honzíkův beton a vyrážečku. Asistence: Jan Pavlu, Jan Polata

43:28
    A na ledě už je počet sil opět vyrovnaný.

42:25
    A hosté jdou do tří, za hrubost je vyloučen Markus Pöck (SLZ), s ním je ovšem vyloučen i Tomáš Dvořák (KVA). Oba se spolu pošťuchovali po jedné ze střel domácích hráčů.

41:23
    A je tu další příležitost pro domácí. Vyloučen je na dvě minuty Peter Hochkofler (SLZ).

41:19
    Svůj druhý gól zápasu a opět v přesilové hře zaznamenal JAKUB FLEK, který po asistenci Vrány střílel do prázdné brány. Asistence: Lukáš Vrána

40:36
    Početní výhoda pro Energii. Kevin Schttina (SLZ) oslabí svůj tým za podražení.

40:11
    Hochkofler vyslal na Honzíka z ostrého úhlu první střelu třetiny. Te si s ní snadno poradil a svou akci rozehrávají domácí.

40:01

Daniel Kot

Branky a nahrávky: 18. Flek (Troška), 18. Beránek, 35. Vrána (Gorčík), 42. Flek (Vrána), 50. Fronk (Dvořák), 53. Kečkeš (Gríger, Fronk), 56. Gríger (Fronk, Hroch) – 17. Friman (Kalan), 44. Hochkofler (Pavlu, Polata), 57. Friman (Orsagh)

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Frček) – Kvapil (A), Škvor, Dvořák, Šafář, Troška, Horvath, Kečkeš – Flek (C), Vrána (A), Gorčík – Harkabus, Zadražil, Kohout – Gríger, Hroch, Fronk – Beránek, Osmík, Vachutka. Trenér: Tomáš Mariška
    EC Red Bull Salzburg: Karjalainen (Zopf) – Zauner, Pýcha Linder, Logar, Polata, Mayrhauser, Orsagh – Hochkofler, Kallan, Valli – Ahoniemi, Obrist, Winkler – Pavlu, Schettina, Pöck – Friman, Fuhrer. Trenér: Derek Mayer

Rozhodčí: Anton Děmura – Vít Komárek, Jiří Ondáček