Dukla Praha – Táborsko 0:3 (kon.) | Jablonec – Plzeň 0:1 (kon.) | Olomouc – Bohemians 1905 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 3:1 (kon.) | Příbram – Ostrava 2:1 (kon.) | Třinec – Varnsdorf 5:1 (kon.)
Znojmo – Brno 1:4 (kon.) | Slavia – Jihlava 6:0 (kon.) | Teplice – Pardubice 1:0 (kon.)
Hr. Králové – Sparta 0:1 (kon.)
FK Příbram
2:1 (0:1)
FC Baník Ostrava
Pondělí 12.05.2014, 15:00 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga

Příbram ve druhém poločase otočila duel s Baníkem a nakonec vítězí 2:1. V 71. minutě nejprve vyrovnal Barák a stejný hráč v závěru připravil vítězný gól Airapetianovi.

Nejlepším hráčem zápasu byl vyhlášen fotbalista Příbrami Levon Airapetian. (17:10:58)

90
    Blíží se konec, Baník už asi nestihne odpovědět.

89
    Příbram právě vstřelila branku!
    Domácí v závěru střílí možná rozhodující gól! Barák přihrál LEVONU AIRAPETIANOVI, který se ve vápně opřel do míče a trefil se k pravé tyči Macejovy brány. Příbram vede těsně před koncem 2:1.

88
    Foltyn se snažil vniknout do domácí šestnáctky, ale byl včas zastaven.

86
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Půda, přichází Marek Novák.

84
    Následný roh Foltýna odhlavičkoval Trégler.

83
    Lukáš Kundrátek zahrával přímý kop, po kterém si domácí málem vstřelili vlastní gól!

81
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Kvída, přichází Bolina.

80
    Po rohu Airapetiana se nic zvláštního neudálo.

79
    Centr Krameše odvrátil na roh Zawada.

78
    Gólman Macej ve vápně riskantně obehrál Krameše. Svému trenérovi asi pořádně zahrál na nervy, ale zvládl to.

77
    Hrdlička hledal Půdu, ale ten byl opět v ofsajdu.

76
    Akci hostí zastavil odmávaný ofsajd Půdy.

74
    Macej dobře odhadl situaci a stačil odkopnout balón před domácím Kvídou.

73
    Další nebezpečná skrumáž před Macejovou svatyní. Hosté se tentokrát ubránili.

72
    Šípek je rozhodčím slovně napomínám za žlutý faul.

71
    Domácí se dočkali vyrovnání! Po rohu Airapetiana míč doslova dotlačil do brány ANTONÍN BARÁK – 1:1.

70
    Vyrovnání měl na kopačce Airapetian, jeho střelu z bezprostřední blízkosti vyrazil nohou výborný Macej.