Sparta – Přerov 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Slavia 0:2 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 7:3 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
HC Slavia Praha
Neděle 30.03.2014, 11:30 • PSG aréna, Zlín • Mistrovství ČR - 8. třída

Zápas je u konce. Slavie si velmi zodpovědným výkonem došla pro zisk tří bodů. Musím ale uznat, že nebýt výtečného výkonu Kryštofa Mrázka, byl by výsledek pravděpodobně vyšší. Hezký den. (13:30:25)

60:00

59:25
    Trenér Poruby si bere oddechový čas.

59:01
    Probíhá poslední minuta utkání.

58:37
    Vyloučení na obou stranách. Ze Slavie dostává trest Vladislav Houška (držení hole), z Poruby Vojtěch Střondala (hákování).

58:08
    Další tvrdá rána Jakuba Zderadičky od modré čáry! Kryštof Mrázek tento puk chytil do lapačky.

57:51
    A ještě jednou budou hráči Poruby vyloučení. Matěj Markovič dostává 2 minuty za držení protihráče.

57:23
    Zakázané uvolnění Poruby.

57:02
    Poruba je v plném počtu.

56:12
    Slávisté mají puk na svých holích a za pár sekund z obranného pásma počnou další útočnou akci.

55:12
    A půjdou do tří. Matěj Markovič to přehnal s bráněním a půjde si tak na 2 minuty sednout na trestnou lavici.

54:56
    Slavie drží Porubu pod tlakem, porubští se ale zatím statečně brání.

53:39
    Vojtěch Střondala je vyloučen na 2 minuty za hákování.

53:19
    Přesilovka je u konce a Slavie je v plném počtu.

51:49
    Jenže ani tato přesilovka se neodehrává podle představ domácích. Ti se snad ještě ani nedostali do útočného pásma.

51:19
    Robin Všetečka dává Porubě šanci. Hákoval a tak si půjde na dvě minuty sednout za katr.

50:01
    Čas se přehoupl do poslední desetiminutovky. Slavie má pohodlný dvougólový náskok a po celý zápas je určitě aktivnějším týmem. Uvidíme, zda se porubští dostanou ještě do závěrečného tlaku.

49:16
    A znova střela od modré čáry, tentokrát od Filipa Macka. Kryštof Mrázek je v posledních minutách opravdu zaměstnaný.

47:51
    Jakub Zderadička to nadvakrát zkoušel tvrdou střelou od modré čáry. Poprvé puk vyrazil Kryštof Mrázek, podruhé puk zblokoval jeden z hráčů Poruby.