Vítěz: D. Ricciardo (Red Bull)
Další Velká cena je na programu 9. července, kdy se na okruhu Red Bull Ring pojede Grand Prix Rakouska. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek neděle.
Vítěz: A. Canet (ESP/Honda)
Nezapomeňte, netradičně již ve 13:00 je na programu start závodu třídy MotoGP. Do té doby na počtenou!
Vítěz: V. Rossi (ITA/Yamaha)
Ohlasy v cíli:

Marc Márquez (3. místo): Celý závod byl hodně těžký. Věděli jsme, že to tak bude. Kdybyste mi řekli, že po dnešku budu ztrácet na titul jen 11 bodů, tak bych to bral. Za pódium jsem rád.

Danilo Petrucci (2. místo): Celý závod jsem se připravoval, a když jsem viděl, že je to už jen mezi mnou a Rossim, byl jsem o něco rychlejší. Jenže v poslední šikaně jsme potkal o kolo zpět jedoucího Barberu. Pak Rinse. Neviděl jsem tam pro ně modré vlajky (nařizují jezdcům pustit rychlejšího soupeře před sebe). Jsem spokojený, ale mohl jsem tu i vyhrát. Ale i tak mám radost. Chci poděkovat klukům z týmu.

Valentino Rossi (1. místo): Tohle místo je vždycky zvláštní. Dnes jsem tu měl kolem sebe hodně známých lidí a trať je tu fantastická. Vítězství přesně po roce! Jsem tak šťastný! Tohle byl ten nejlepší způsob, jak vyhrát!
Vítěz: F. Morbidelli (ITA/Kalex)
To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a znovu se na Vás těším již za týden, kdy se jede Velká cena Německa na Sachsenringu. Na shledanou!