Euro Hockey Tour
3:2
(2:0, 1:1, 0:1)
konec
15. Kutuzov (Zubov, Paršin), 20. Grigorenko (Paršin), 25. Jakovlev (Zaripov) – 32. J. Kovář (Mozík), 48. Hrňa (Zaťovič)
3:2
(1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
po s.n. (3:2)
14. Donskoi (Ramstedt, Lepisto), 30. Salminen (Lepistö, Immonen), rozh. náj. Salminen – 24. Moller (Hersley), 38. Ericsson (Hersley)
Turnaj olympijských nadějí Visegrádské čtyřky
2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
konec
11. Gottlibetová (Ungárová, Szelényiová), 55. Grkovicová (Pinterová) – 31. Wieczoreková (TS)
1:5
(0:3, 0:0, 1:2)
konec
45. Hornická – 7. Fedorová (Sedláková, Záborská), 12. Korenková (Čurmová), 19. Fedorová (Záborská, Klimášová), 47. Fedoročková (Maskaľová), 50. Klimášová (Košecká)
Erste Bank Eishockey Liga
3:2
(0:2, 1:0, 2:0)
konec
34. Novák (Šeda), 42. Nemčík, 51. Pucher (Havlík) – 2. Lovecchio, 2. Benk (Sikorcin)
1. liga (ČR)
1:4
(1:2, 0:1, 0:1)
konec
14. Půhoný (Čachotský, Maliník) – 4. Loskot (Foltýn, Jiránek), 12. Loskot (Jiránek, Bezuška), 29. Fořt (Jiránek, Ostrčil), 52. Pechanec (Sztefek)
2. liga skupina Západ (ČR)
8:3
(2:0, 3:3, 3:0)
konec
18. Nevyhoštěný (Brokeš, Čechura), 19. Šulc, 28. Tondr (Bříška, Šulc), 28. Pavlů, 30. Bříška (Tondr), 43. Peřina (Zeman, Homolka), 44. Petrmichl (Tondr), 49. Bříška (Pilař) – 28. Beneš (Rašner), 29. Mečiar (Třetina, Votápek), 35. Mečiar (Votápek, Tolkner)
2. liga skupina Východ (ČR)
2:3
(0:1, 1:0, 1:2)
konec
24. Krutil, 48. Teper (Samiec, Lipina) – 12. Brzobohatý (Bustin, Benýšek), 47. Brzobohatý (Havíř, Benýšek), 50. Odehnal (Jurča)
0:4
(0:0, 0:2, 0:2)
konec
24. Green (Hillen, Backstrom), 37. Backstrom (Beagle), 48. Ovečkin, 58. Backstrom
3:1
(0:0, 0:0, 3:1)
konec
57. Tavares (Okposo, Bailey), 58. Lee (Hamonic, Nelson), 59. Kuljomin (Clutterbuck) – 50. Connolly (Johnson, Barberio)
2:3
(1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
po s.n. (0:1)
8. Terry (Gerbe), 45. Skinner (Lindholm, Faulk) – 45. Miller (Zuccarello, McDonagh), 58. Klein (Kreider, Stepan), rozh. náj. Zuccarello
3:2
(1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
po s.n. (2:1)
18. Skille (Johansen, Ťutin), 42. Connauton (Savard, Calvert), rozh. náj. Johnson – 28. Sharp (Rozsíval), 49. Smith (Kruger, Kane)
1:5
(0:2, 0:0, 1:3)
konec
54. Larsson (Stewart, Benoit) – 3. Johnson (MacKinnon, Talbot), 8. McLeod (O´Reilly), 42. Tanguay (Iginla, Mitchell), 46. Mitchell (Tanguay, Iginla), 60. Tanguay (Iginla, Johnson)
4:7
(3:3, 0:2, 1:2)
konec
5. Lupul (Rielly, Kessel), 6. van Riemsdyk (Bozak, Kessel), 12. Clarkson (Winnik, Robidas), 54. Holland (Holzer, Lupul) – 9. Umberger (Couturier, Read), 12. Couturier (Read), 12. Giroux (Voráček, Raffl), 24. Grossmann (Streit, Voráček), 37. Giroux (Voráček), 46. Laughton (Voráček, Giroux), 50. Raffl (Simmonds, L. Schenn)
4:1
(1:1, 1:0, 2:0)
konec
7. Prust (Gilbert, Sekáč), 28. Gallagher (Galchenyuk, Pacioretty), 57. Plekanec (Parenteau, Markov), 58. Galchenyuk (Jemelin, Pacioretty) – 3. Condra (Legwand)
3:1
(2:1, 0:0, 1:0)
konec
2. Spaling (Downie, Goc), 7. Pouliot (Downie, Spaling), 48. Crosby (Letang, Despres) – 8. Trocheck (Huberdeau, Ekblad)
5:6
(2:3, 1:0, 2:2 - 0:1)
po prodl.
2. Zucker (Pominville, Koivu), 7. Parise (Coyle, Vanek), 28. Scandella (Coyle, Koivu), 51. Parise (Pominville, Suter), 60. Vanek (Scandella, Suter) – 5. Jarnkrok (Weber, Josi), 14. Cullen (Bartley, Fisher), 19. Smith (Ribeiro), 42. Forsberg (Bartley, Smith), 50. Josi (Weber, Cullen), 62. Ekholm
3:2
(2:0, 0:1, 0:1 - 1:0)
po prodl.
5. Weber, 10. Vrbata (Burrows, D.Sedin), 61. Tanev (H.Sedin, D.Sedin) – 33. Jones (Russell, Granlund), 48. Gaudreau (Hudler, Engelland)
3:2
(0:0, 1:2, 1:0 - 1:0)
po prodl.
31. Desjardins (Braun, McGinn), 60. Vlasic (Thornton, Karlsson), 65. Burns (Pavelski, Couture) – 35. Berglund (Pietrangelo, Jaškin), 38. Ott (Lapierre, Cole)
1. liga (SR)
1:2
(0:0, 0:1, 1:1)
konec
53. Schnelly (Fedorko, Huňady) – 22. Buda (Fekiač), 59. Fekiač (Hájnik)
0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
konec
7. Segľa (Hopkovič), 30. Kohutiar (Prokop, Saliji), 53. Sabol (Polaček, Segľa)
3:9
(1:4, 1:2, 1:3)
konec
16. Habšuda (Lipovský, Šedivý), 36. Niník (Zlocha, Habšuda), 46. Lipovský – 7. Videlka (Lantoš), 8. Surovka (Mikéska, Mikolášek), 11. Kalináč (Lichanec, Jurák), 12. Surovka (Reissmüller), 25. Brzobohatý (Janik, Vereš), 27. Lichanec (Jurák, Kalináč), 42. Surovka (Mikolášek, Janík), 52. Kalinač (Jurák), 57. Kalináč (Janík, Jurák)
3:1
(2:1, 1:0, 0:0)
konec
4. Smotrila (Gurčík, Findura), 16. Krempaský (Vaic), 33. Cvengroš (Gurčík) – 20. Fusek (Mihalík, Káčer)
3:2
(2:1, 0:1, 1:0)
konec
13. Poláček (Lisoň), 17. Bachratý (Krajčík), 58. Lisoň – 13. Gápa (Nagy, Gaborčík), 30. Chovan (Škrak, Gápa)
Krajská liga: Liberecký kraj
2:7
(1:3, 1:3, 0:1)
konec
20. Šorejs (Baran), 37. Šebesta (Kotrč, Zákoutský) – 5. Junek (Vašek, Knap), 7. Knap (Vašek), 8. Junek (Drahoňovský), 23. L. Syrovátka (Drahoňovský), 30. Rudiš (J. Syrovátka), 40. Drahoňovský (Junek, Kuch), 42. Vašek (Kotula)
Krajská liga: Pražský přebor
6:6
(3:4, 1:1, 2:1)
konec
1. Bíza (Rosenberg), 6. Kašpar (Čvančara), 10. Kindl (Kašpar, Raiman), 28. Kašpar (Bíza, Starý), 55. Kašpar (Kindl), 57. Kindl (Bíza) – 6. Kaucký (Rákosník ml.), 9. Kaucký (Skácel, Rákosník ml.), 15. Rákosník ml. (Kaucký, Schubert), 19. Hlaváček (Trpišovský), 30. Petr (Koumal), 42. Schubert (Rákosník ml., Kaucký)
Krajská liga: Pardubický kraj
10:2
(3:1, 5:0, 2:1)
konec
2. L. Krajíček (L. Boháček, Zobač), 9. J. Boháček (Tobiáš, L. Hejtmánek), 13. J. Hejtmánek (L. Boháček), 22. Tobiáš (L. Hejtmánek), 25. L. Boháček (Musil), 33. Gregar, 35. Szilva (TS), 38. J. Hejtmánek (L. Krajíček), 49. L. Hejtmánek (Štěrba), 53. Szilva (Škarýd, Gregar) – 5. Šimůnek (Varlamovič, Kopřiva), 56. Blažek (Hrabaň, Tobola)
17:2
(6:1, 5:0, 6:1)
konec
2. Janda (Pelán, Šťastný), 6. Klíma (Jindřich, Poskočil), 7. Pelán (Janda, Jindřich), 14. Matys (Klíma, Jindřich), 15. Hemský (Vlček), 16. Jindřich (Vlček), 22. Janda (Pelán), 25. Poul (Hemský, Pelán), 32. Zadina (Lesák, Krejnus), 37. Jindřich (Zadina), 40. Šťastný (Pelán, Poul), 42. Janda (Jindřich, Poul), 47. Krejnus (Vlček, Zadina), 48. Hemský, 49. Jindřich (Vlček, Zadina), 56. Janda (Jindřich, Poul), 58. Jindřich (Lesák) – 18. Procházka (Fousek), 60. M. Šejba (Čermák)
9:0
(4:0, 1:0, 4:0)
konec
6. Plch (Kišš), 10. Králíček (Novák), 11. Holub, 17. Holub (Cvrček, Budínský), 39. Formánek (Cvrček), 50. Holub (Plch), 53. Vích (Ježek), 56. Kněžour (Zrůst), 59. Cvrček (Ježek)
Krajská liga: Královehradecký kraj
4:6
(0:1, 2:2, 2:3)
konec
23. Komárek (Rychtera), 26. Petráš (Bláha), 54. Rychtera (Dvořák), 55. Souček – 6. Vlček (Plíhal, Kodym), 23. Vlček (Kodym), 40. Hradecký, 49. Hradecký (Vlček), 53. Škoda (Zeman), 58. Macháň (Kodym)
3:0
(1:0, 2:0, -:-)
konec
7. Kocián (Ježík), 30. Podzimek (Kocián, Koblížek), 35. Karel (Ježík, Světlík)
3:6
(1:3, 1:2, 1:1)
konec
16. Šafář (Dostál), 37. Drašnar (Klemenc), 57. Drašnar (Lochman) – 4. Michálek (Michal Franců), 8. Šeda (Exner, Gloss), 13. Malinský (Dudadík, Mlateček), 26. Dudadík (Gančařík), 38. Martin Franců (Malinský), 47. Daňo (Šeda, Gloss)
4:3
(1:1, 1:2, 1:0 - 1:0)
po prodl.
7. Horyna (Konečný), 26. Štěpán (Nádvorník, Plecháč), 46. Konečný (Nádvorník), 69. Zvolenský (Štěpán) – 18. Kubišta (Pomichálek), 22. Kubišta, 23. Pomichálek (Kubišta)
Liga juniorů
6:1
(2:0, 2:1, 2:0)
konec
14. Rataj (Fibrich), 20. R.Gola, 22. Bartoň (Holaň), 33. Brnčál (Pobuta), 41. Schwarz (Rataj, Kropka), 57. Mládek (Schwarz) – 32. Křibík
6:1
(0:0, 3:0, 3:1)
konec
25. Chlubna (Kittler, Brebera), 30. Drobný (Brebera), 37. Chlubna (Pazourek, Hlídek), 54. Drobný (Brebera), 55. Chlubna (Krajcigr), 58. Krajcigr (Pazourek) – 45. Plihl (Bodor)
6:0
(0:0, 4:0, 2:0)
konec
28. Kastner (Bartoň, Malinský), 32. Uhlík (Košař, Plášil), 32. Kastner (Bartoň), 33. Skála (Pilař, Kovářů), 42. Košař (Krátoška), 59. Michálek (Skála)
5. ročník Turnaje fanoušků
0:10
(0:5, 0:5, 0:0)
konec
2. Kůrka, 4. Mazánek, 12. Kůrka, 14. Limberský, 18. Stahl, 22. Mazánek, 29. Danylec, 32. Pavlásek, 33. Kunc, 35. Šlauf
4:2
(2:1, 2:1, 0:0)
konec
2. Fábik, 18. Topolančin (Dietze, Fryček), 25. Topolančin (TS), 26. Elznic – 9. Kolejka (TS), 29. Chramosta
2:2
(0:0, 2:2, 0:0)
konec
26. Debreceni, 36. Debreceni – 29. Kabelka, 35. Goltsch
4:1
(1:1, 3:0, 0:0)
konec
12. Chramosta, 24. Zourek (Pilný), 35. Široký (Pilný), 38. Zourek (Široký) – 9. Urban
5:1
(4:0, 1:1, 0:0)
konec
3. Dietze, 6. Topolančík, 7. Balín, 16. Plaček, 30. Šalanský – 29. Střihavka
6:3
(4:1, 2:2, 0:0)
konec
7. Materna, 12. Goltsch, 15. Kusý (Matějovič), 18. Goltsch, 29. Švarc, 37. Malý – 17. Daniel Souček, 37. Zdanovec, 39. Daniel Souček
8:3
(5:2, 3:1, 0:0)
konec
1. Kůrka, 7. Kůrka, 11. Kůrka, 18. Svoboda, 20. Kunc, 24. Limberský, 30. Tauš, 39. Limberský – 9. Podávka, 15. Kverka, 34. Abrahám
0:5
(0:2, 0:3, 0:0)
konec
2. Nedbal, 16. Pelák, 21. Jedlička, 35. Řežábek, 40. Pelák
3:5
(3:4, 0:0, 0:0)
konec
16. Mazánek, 16. Mazánek, 18. Pikl – 2. Kunz, 4. Kabelka, 11. Materna, 13. Malý, 40. Kunz
3:2
(2:1, 1:1, 0:0)
konec
3. Plaček, 8. Elznic, 33. Hyka – 4. Zourek (Pilný), 32. Zourek
4:6
(2:3, 2:4, 0:0)
konec
12. Zourek (Pilný), 14. Kolejka (Široký), 28. Chramosta, 29. Pilný (Široký) – 1. Danylec, 9. Kůrka, 20. Limberský, 25. Danylec, 26. Tauš, 33. Pešek, 40. Tauš
1:6
(1:1, 0:5, 0:0)
konec
18. Goltsch – 11. Plaček, 21. Cimrman, 25. Topolančín, 27. Cimrman, 35. Hyka (Elznic), 40. Elznic
Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj
6:1
(2:0, 3:0, 1:1)
konec
5. Kužílek (Pilavka), 16. Navrátil, 21. Cink (Horváth, Langr), 24. Langr (Horváth, T. Malý), 27. Horváth (Cink, Langr), 60. Langr (Cink) – 51. Horehleď (Stašek, Studený)
15:1
(3:1, 4:0, 8:0)
konec
2. Frieb (Syrůček), 14. Galuška (Handl, Žajgla), 19. Galuška (Žajgla), 21. Žajgla (Handl), 24. Frieb (Galuška, Groer), 27. Paška (Handl), 36. Handl (Galuška), 42. Frieb (Groer), 43. Handl (Galuška), 44. Peč (Vrána, Nedopil), 47. Navrátil (Handl, Žajgla), 50. Galuška, 53. Frieb (Spěvák), 55. Navrátil (Handl), 60. Handl (Nedopil) – 4. Theimer (Matouš, Hnilička)
Krajská liga: Středočeský kraj
2:6
(0:3, 1:2, -:-)
3. třetina (59')
22. Sork, 59. Novák (Frolík) – 1. Král (Grill), 9. Ambroz (Ságner, Bauer), 18. Nosek (Ságner), 23. Ambroz (Bauer), 38. Kotál, 53. Mikeš (Krejčí)
Krajská liga: Jihočeský kraj
2:3
(1:0, 1:2, 0:1)
konec
11. Dvořák (M. Hynek), 36. Kočí (Zeman) – 28. Votruba (Nevolný), 40. Matějka (Štych, Reiniš), 43. Pouch (Nevolný)
2:7
(1:3, 1:3, 0:1)
konec
13. Černý (Miler), 22. Miler (Žlůva) – 8. Chaloupka (Suchánek, Fleischman), 11. Korbela (Hanzal, Šulčík), 15. Korbela (Hanzal, Šulčík), 33. Suchánek (Tupý, Mrázek), 37. Šulčík (Chaloupka), 38. Mrázek (Suchánek, Chaloupka), 58. Mrázek
Krajská liga: Moravskoslezský kraj
6:3
(3:0, 3:2, 0:1)
konec
8. Pokorný (Štubňa, Lyzák), 17. Holanik (Martinčík), 18. Štubňa (Orszulik), 21. Jedlička (Bolek), 25. Kaňovský (Lyzák), 40. Jedlička (Janečka, Martinčík) – 25. Skopal (Sýs, Prycl), 29. Bambuch (Kroupa), 44. Švajda (Holý)