1:0
6:1
2:2
A-40
A-40  Kurumi Naraová se prosadila postupným útokem, který zakončila přesným úderem zcela mimo dosah české tenistky.
0:0
před zápasem
Vítame vás pri sledovaní on-line prenosu z grandslamového French Open. V prvom kole hlavnej súťaže žien proti sebe nastúpia skúsená Talianka Francesca Schiavoneová a mladá Slovenska Viktória Kužmová.

Francesca Schiavoneová figuruje momentálne na 265. mieste svetového rebríčka a na parížskej antuke musela absolvovať kvalifikáciu. V troch náročných kolách však postupne vyradila Číňanku Zhaovú, Američanku Loebovú a Rusku Rodinovú, pričom stratila iba jeden set. Bývalá víťazka Roland Garros v aktuálnej sezóne zatiaľ márne čaká na úspech v hlavnej súťaži niektorého z turnajov WTA. V šiestich vystúpeniach nevyhrala ani raz.

Viktória Kužmová nedávno prenikla do elitnej stovky rebríčka a aktuálne sa nachádza na 84. mieste. Talentovaná Košičanka sa presadzuje prevažne na podujatiach ITF, kde si pripísala v tomto roku už dve prvenstvá. Pochváliť sa však môže aj úspechom z okruhu WTA. Vo februári prešla v Budapešti z kvalifikácie až do semifinále, kde postupne vyradila Lisickú, Cirsteovú či Martičovú.