WTA Soul (Tvrdý povrch)
1:2
6:3
3:6
4:6
Z postupu do dalšího kola se raduje Jekatěrina Alexandrovová, naopak Kristýna Plíšková na turnaji v Soulu končí!

V úvodním setu rodačce z Loun fungovalo podání, naopak Alexandrovová v závěru při servisu chybovala, a tak se z jeho vítězství radovala česká hráčka. Pokud se zaměříme na druhý set, tak sportovně musíme přiznat, že patřil Jekatěrině, která se oklepala a začala se více tlačit do útoku. Rozhodující set už byl znovu vyrovnaný, ovšem Kristýna Plíšková chybovala v koncovce, a tak dobře rozehrané střetnutí ztratila.

Tímto se s vámi už loučím a přeji vám příjemný zbytek středečního dne.
WTA Kanton (Tvrdý povrch)
1:2
6:4
5:7
0:6
Viktorija Golubicová se může v Kantonu probojovat poprvé od roku 2017 do semifinále (v rámci turnajů WTA). Do cesty se jí ve čtvrtfinále postaví Němka Petkovicová, nebo Číňanka Ženg.
0:1
4:6
3:4
skreč 1
Marie Bouzková na turnaji v Kantonu zdolala turnajovou jedničku a světovou trojku Elinu Svitolinovou, která musela za stavu 4:6 a 3:4 v její neprospěch skrečovat pro bolest pravého kolene.

Už od začátku bylo vidět, že ukrajinská tenistka není ve své kůži. Na svoje poměry kupila až velké množství chyb, navíc se jí vůbec nedařilo trefovat první podání. V prvním setu rozhodl o vítězce jediný brejk, za stavu 5:4 se ho podařilo získat české hráčce.

Ve druhé sadě se Ukrajinka dostala do výhody brejku, avšak za stavu 2:1 tuto výhodu ztratila. O gem později si vzala medical time-out kvůli problému s pravým kolenem. Bolest ale bohužel neustoupila, a tak musela rodačka z Oděsy utkání za stavu 3:4 skrečovat.

Do čtvrtfinále v Kantonu tedy postoupila Marie Bouzková, jež se ani moc neradovala z postupu, sama si byla vědoma indispozice sokyně. Jednadvacetiletá Češka v následujícím kole změří síly s lepší z dvojice Blinkovová-Krunićová.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
2:0
6:3
6:1
Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek dne. Na viděnou.
2:0
6:1
6:2
Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Challenger Kao-siung (Tvrdý povrch)
2:0
7:66
6:1
Jiří Veselý potvrdil roli favorita, když porazil ruského tenistu Tejmuraze Gabašviliho po setech 7:6 a 6:1 a na turnaji v Kao-siungu postoupil do osmifinále.

První sada nenabídla jediný brejkbol, oba tenisté byli na svém podání velmi jistí. Ve zkrácené hře to vypadalo na vítězství Gabašviliho, jenže zkušený Rus nevyužil tři setboly v řadě, načež Veselý proměnil hned svoji první příležitost.

Druhý set byl o poznání jednoznačnější. Rodák z Příbrami brejkl soka hned při první příležitosti, totéž se mu podařilo i za stavu 4:1. A jelikož na podání zůstal neomylný, tak se mohl radovat z postupu do osmifinále, v němž na něj čeká Japonec Učijama.

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.