ATP Hamburk (Antuka)
0:0
před zápasem
Začátek utkání je zatím stanoven na 14:00. Je možné, že se bude hrát na centrálním dvorci, který je krytý střechou a zatím se zde hraje duel Kuzněcov – Cuevas.
ATP Atlanta (Tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:2
Lukáš Lacko zvládol zápas prvého kola na turnaji ATP v Atlante. Slovenský tenista prekvapivo hladko zdolal Taliana Thomasa Fabbiana, keď počas celého duelu ani raz nestratil svoje podanie a súperovi až štyrikrát zobral servis. V druhom kole narazí na lepšieho z dvojice Donald Young – Tim Smyczek.
1:0
6:3
3:5
40-A
40-A  Petersonová poslala míček tvrdým forhendem pod nohy Siniakové, která si s ním už neporadila.
0:0
před zápasem
Obě tenistky se ani jednou doposud na okruhu neutkaly. Dnes se tedy jedná o jejich premiérové sřetnutí
1:2
6:1
5:7
5:7
Jan Šátral končí v prvním kole pražského challengeru, když nestačil na hráče deváté světové stovky. Což o to, zápas začal výborně. Vedl o set brejk, soupeř mu nabídl toto vedení také dvojchybou na brejkbol. Český tenista ovšem ihned přišel o podání, jeho hra se postupem času rozpadala. Šátral přežil dva mečboly, na ty působil Rodionov hodně bojácně. Prostě se bál ukončit zápas. Na ten třetí ovšem zahrál český hráč dvojchybu a je ze hry venku!
2:1
2:6
6:3
6:4
Zdeněk Kolář se může radovat! V třísetové bitvě porazil mírného favorita zápasu Josefa Kovalíka přesto, že musel po první sadě zápas otáčet. Také v rozhodující sadě Kolář nejprve dotahoval ze stavu 0:2, ale za stavu 5:3 to byl právě on, kdo mohl duel doservírovat. To se mu ještě nepodařilo, ale v následujícím gemu vše ukončil dalším prolomeným podáním soupeře.
2:0
6:2
6:1
Ve druhém kole dojde na ryze český souboj Pavlásek – Jaloviec.
0:1
3:6
5:5
40-40
40-40  Ani dvacetiletý Čech ale nemůže dokončit tento gem. Shoda.
0:0
5:2
15-40
15-40  Hodně riskantní return Lukáše Rosola po lajně se vyplatil, český tenista snižuje.
0:0
před zápasem
Na kurtu č. 4 se odehrály dva třísetové duely, což je důvod, proč se start utkání mezi Tepavačem a Kellovským pozdržel. Začátek zápasu je nyní naplánován na 14:50.
0:0
před zápasem
Vítam všetkých priaznivcov tenisu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne pozrieme na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia Andrej Martin a Aleksandr Nedovjesov. Zápas má predbežne naplánovaný začiatok na 13:30.

Obaja tenisti sa proti sebe stretávajú v rámci turnaja Challenger Praha, ktorý sa koná v Česku. Čo sa týka vzájomných zápasov, tak obaja tenisti proti sebe nastúpili dvakrát a v oboch prípadoch bol úspešnejší náš tenista.

Andrej Martin:
Náš 27-ročný tenista sa aktuálne v rebríčku ATP nachádza na 215. mieste. Čo sa týka jeho poslednej formy, tak tá nie je moc impozantná, v poslednej dobe sa mu vôbec nedarí. Naposledy sa prestavil na turnaji v Chorvátsku, kde v druhom kole podľahol Rusovi Rublevovi 2:0 na sety.

Aleksandr Nedovjesov:
30-ročný tenista z Kazachstanu sa aktuálne v rebríčku ATP nachádza na 229. mieste. Čo sa týka jeho poslednej formy, tak tá je o niečo lepšia ako má náš tenista. Naposledy sa predstavil na turnaji v Poľsku, kde v prvom kole podľahol Rusovi Vatuninovi 2:0 na sety.

Favorit:
Podľa papierových predpokladov táto úloha patrí nášmu tenistovi, uvidíme, či ju dokáže aj naplniť.
0:0
před zápasem
Pro oba to bude první vzájemné měření sil. Jak už jsem zmiňoval, český tenista je mírným favoritem na postup do druhého kola. Potvrdí se tyto papírové předpoklady? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
ITF Praha (Antuka)
0:2
1:6
5:7
Koniec zápasu