0:0
před zápasem
POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ ZÁPASY

5.10.2015 – Šanghaj, tvrdý povrch

Berdych – Garcia-Lopez 2:0

5.9.2015 – US Open, tvrdý povrch

Berdych – Garcia-Lopez 3:1

17.4.2014 – Monako, antuka

Berdych – Garcia-Lopez 1:2
0:0
před zápasem
Vzájemné zápasy

4. 10. 2017 Tokio: Mannarino – Veselý 2:0
17. 1. 2015 Auckland: Mannarino – Veselý 0:2
0:2
4:6
6:75
Zápas je u konce. Denisa Allertová je sice v žebříčku WTA až ve druhé stovce, ovšem v Melbourne potvrdila skvělou formu. Nyní překvapila favorizovanou Číňanku Šuaj Čang, kterou přehrála ve dvou setech. Čang tak nenavázala na skvělé první kolo, kde vyřadila nasazenou Američanku Stephensovou. Allertová v úvodu zápasu hned dvakrát ztratila servis, ovšem v obou případech si ho bleskově vzala zpět. První sadu získala v poměru 6:4 po brejku v desáté hře. Ve druhé sadě si prohrála podání za stavu 2:1, ale znovu ho okamžitě získala. Nakonec bojovala ve zkrácené hře, ve které prohrávala 1:3 a 2:4, díky dvěma hrubkám Čang v závěru tie-breaku vyhrála 7:5 a postupem do 3. kola vyrovnává své maximum na Australian Open. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešní noci.
1:2
6:4
2:6
1:6
Ode mě je to pro tento okamžik vše, přeji krásné středeční ráno.
1:2
4:6
6:0
2:6
Slovenská tenistka zvláda náročný zápas s Kirsten Flipkensovou po setoch 6:4, 0:6, 6:2. Začiatok duelu bol z jej strany ustráchaný, no neskôr sa rozohrala a prvý set sa stal jej korisťou. Druhý set bol jasne v znamení Belgičanky, no v tom treťom Magda zachytila začiatok dejstva a to sa ukázalo, ako kľúčové. S konštatovaním, že Magda Rybáriková poráža Kirsten Flipkensovú, postupuje premiérovo do tretieho kola Australian Open, kde bude jej súperkou Ukrajinka Bondarenková sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok noci.
0:0
před zápasem
Vzájemná bilance – Obě tenistky se spolu doposud střetly celkem třikrát. Nejprve tomu tak bylo v roce 2014 v kvalifikaci na halový turnaj v Paříži, kde se z vítězství ve dvou setech radovala Španělka. Loni poté sehrály dvě vzájemná utkání, nejprve v rámci Fed cupu, kdy se Barboře podařilo své soupeřce oplatit předchozí porážku a poté v druhém kole turnaje WTA v Madridu, kde vydřela Arruabarrenaová-Vecinová vítězství ve třech setech!
0:0
před zápasem
Dnešní soupeřky se spolu zatím nestřetly.
0:0
před zápasem
Lounská rodačka se na Australian Open dostala nejdále do čtvrtfinále, a to přesně před rokem. Pokud chce tento výsledek alespoň zopakovat, bude muset přejít přes sedmdesátou ženu světového žebříčku, která v prvním kole vyzrála na domácí tenistku Cabrerovou. Bude se jednat o první vzájemné utkání mezi Haddadovou Maiaovou a Karolínou Plíškovou.

Plíšková na "přípravném" turnaji v Brisbane ovšem dokráčela až do semifinále a v prvním kole tady v Melbourne přejela Paraguayku Cepedeovou ve dvou setech, šestá žena žebříčku WTA se tak pomalu dostává do formy. Podle papírových předpokladů by si měla s brazilskou soupeřkou poradit, nechme se překvapit, jak to nakonec dopadne.

V případě postupu by Karolína mohla ve třetím kole narazit na krajanku Lucii Šafářovou, pokud se brněnské rodačce podaří v noci přejít přes Soranu Cirsteaovou.
0:0
před zápasem
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.
0:0
před zápasem
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:05.