1:2
6:1
2:6
2:6
Lukáš Rosol postupuje na turnaji ve Winston-Salemu do čtvrtfinále! Dnes totiž porazil Pabla Andujara po setech 1:6, 6:2 a 6:2. První set byl jasnou záležitostí. Rosol kazil až přespříliš a Andujar naopak hrál skvěle. Ve druhém setu se zřejmě celý zápas zlomil. Řekl bych, že od chvíle, kdy za stavu 1:0 Andujar napálil Rosola na síti, začal český tenista hrát mnohem agresivněji a také přesněji, zdravě se naštval a už nedal soupeři v dalším průběhu žádnou šanci. Dalším soupeřem českého tenisty bude ve čtvrtfinále buď první nasazený John Isner nebo Kazach Michail Kukuškin. Ode mě je to vše, přeji vám dobrou noc.
0:0
0:0
skreč
Zdá se, že štěstina se na tomto turnaji drží pevně, jak jen může. Nejvýše nasazený John Isner totiž kvůli poraněnému levému kotníku musel odstoupit. Lukáš Rosol tak bez boje postoupil do semifinále na turnaji ve Winston-Salemu.
WTA New Haven (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
1:6
To je ode mě z tohoto utkání dvou českých tenistek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portále Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen tenisového) zápasu, na počtenou!