US Open - ženy (Tvrdý povrch)
0:2
2:6
1:6
První čtvrtfinále ženské dvouhry bylo na US Open jasnou záležitostí. Belinda Benčičová v pouhých sedmnácti letech příliš neunesla tíhu okamžiku, až přespříliš chybovala zkušená Šuaj Peng v pohodě vítězí 6:2, 6:1. Soupeřkou čínské tenistky bude lepší z dvojice Erraniová-Wozniacká, které se utkají dnes v noci. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji vám hezký večer.
US Open - čtyřhra žen (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:3
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
US Open - mix (Tvrdý povrch)
1:0
6:3
1:2
skreč 2
Květa Peschkeová po setu a třech gemech zápas skrečuje a s Polákem Matkowskim tak končí na US Open ve čtvrtfinále. Jejich soupeři Ross Hutchins a Jung-žan Čan tak postupují mezi čtyři nejlepší. Těžko říct, co konkrétně stojí za koncem zkušené české tenistky. Květa neupadla, ani nevypadala, že by měla problémy s pohybem. Tak jako tak, českopolská dvojice končí dnešní utkání ve smutném objetí. Snad se Peschkeová stihne dát dohromady na čtvrtfinále ženské čtyřhry. Ode mě je to vše, přeji vám dobrou noc.
0:2
4:6
4:6
A máme po stretnutí! Adrian Sikora získava aj druhý set pomerom 6:4! Jedno je isté, uvidíme ho aj v druhom kole.
Challenger Janov (Antuka)
2:0
7:5
6:4
Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou!
Challenger St. Remy (Tvrdý povrch)
1:2
6:74
7:5
4:6
Norbert Gombos postupuje do druhého kola na Challengeri v St. Remy. To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem za pozornosť.