2:1
2:6
6:3
7:66
Tak to byl zápas. První dva sety trvaly necelou hodinu, ovšem ten třetí trval 78 minut a nakonec se po nervy drásajícím závěru podívá posedmé ze sedmi účastí do finále světová jednička Serena Williamsová. Ta nezvládla první set, ovšem v tom druhém byla úspěšnější a pak zvládla klíčové momenty sady třetí. Za 133 minut tak postupuje do finále, kde vyzve buď Halepovou nebo Radwaňskou. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
0:2
2:6
2:6
Finále Turnaje mistryň bude mít složení Serena Williamsová – Simona Halepová! Druhá jmenovaná ve druhém semifinále zničila Agnieszku Radwaňskou, když jí povolila pouhé čtyři hry, měla navrch ve všech aspektech utkání a prakticky se za celý zápas nedostala pod tlak. Finále bude ozdobou celého turnaje. Obě hráčky se navíc už utkaly v základní skupině, kde vyhrála Halepová jasně 6:0, 6:2. Serena tak bude mít Rumunce co vracet, Halepová zase v semifinále ušetřila trochu více sil. Každopádně nás zítra čeká mimořádně zajímavé vyvrcholení celé sezony. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký den.
Turnaj mistryň - čtyřhra (Tvrdý povrch)
0:2
1:6
4:6
Druhý nasazený pár na tomto turnaji potvrdil roli velkých favoritek a naprosto ovládl první semifinálový duel sobotního dne. V prvním setu neměl žádnou konkurenci a dovolil soupeřkám jen jeden gem, za necelou půl hodinu bylo hotovo. V tom druhém Kudrjavcevová s Rodionovovou hodně bojovaly, ale jednou si prohrály servis a to nakonec bylo rozhodující. Za 67 minut je tak po zápase a za zhruba 70 minut nastoupí na kurt první semifinalistky ženské dvouhry. Zatím se s Vámi loučím a přeji příjemné ráno.
1:2
6:4
5:7
9:11
Mečbol potvrzen! Vítězky zápasu tak jsou Blacková a Mirzaová! Květu Peschkeovou může zejména mrzet nepovedená smeč dva míčky před koncem zápasu. Mohly se teď radovat ony!