ATP Miami (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
4:6
Slovenský tenista Karol Križan zvládol 1. kolo na turnaji ATP v Miami, keď zdolal Taliana Paola Lorenziho na sety 6:3 a 6:4. Prvý set bol pre neho hračkou, v druhom sa už zapotil viac, keď musel otáčať stav setu, nakoniec sa ale teší z víťazstva.
1:2
6:74
6:3
5:7
Dnešní neskutečná bitva je u konce. Český tenista Jiří Veselý nedokázal prolomit svou šňůru bez výhry a nyní prohrál už posedmé v řadě, když po necelých třech hodinách prohrál s Argentincem Federicem Delbonisem. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
WTA Miami (Tvrdý povrch)
1:2
7:5
4:6
4:6
Skončil zápas druhého kola WTA v Miami, kde zvítězila Beguová po setech 5:7, 6:4, 6:4. V dalším kole se tak rumunská hráčka utká s Radwanskou.
2:0
6:4
7:5
Zápas sa skončil. Naša reprezentantka počas zápasu niekoľkokrát predviedla dobrú formu, no napokon na skúsenejšiu súperku nestačila a prehrala celkovo 0:2.

S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám ešte krásny zvyšok dňa.
2:1
2:6
6:3
6:4
Toto je z mé strany vše! U dalších bitev z Miami nashlednou.
0:2
5:7
2:6
Barbora Záhlavová-Strýcová končí na turnaji v Miami už ve druhém kole, když nepotvrdila roli favoritky a devatenácté nasazené tenistky a podlehla Francouzce Kristině Mladenovičové ve dvou setech. Klíčová byla především první sada, kde Bára nedovedla stav 5:4 a servis do vítězného konce a poté už měla jasně navrch její soupeřka. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký večer.